reklama

Dzień Otwarty Szkoły Franscuskiej na Sadybie

reklama
Dzień Otwarty Szkoły Franscuskiej na Sadybie
Szkoła Francuska
ul. Konstancińska 13, Warszawa
Kiedy: 2024-04-13
Czas trwania: 10.00-14.00
Koszt wstępu: bezpłatne

W sobotę 13 kwietnia 2024 r. weź udział w Dniu Otwartym Szkoły Francuskiej i odkryj świat doskonałości edukacyjnej dla swoich dzieci w wieku od 2 do 11 lat.

Szkoła Francuska w Warszawie (LFV) to międzynarodowa szkoła z ponad 700 uczniami 45 różnych narodowości. Jest to jedyna szkoła w Polsce z akredytacją rządu francuskiego dla całego programu nauczania. W szkole francuskiej dzieci korzystają z wielokulturowego i wielojęzycznego środowiska, w którym mogą w pełni rozwinąć swój potencjał i umiejętności.

Nauczanie prowadzone jest przez certyfikowanych nauczycieli, którzy rozumieją potrzeby dzieci i ich rodzin.

Nauczanie języków jest uważane za priorytetowe w naszej szkole. Lekcje te koncentrują się nie tylko na czysto teoretycznej nauce języka, ale także na jego aspektach kulturowych, historycznych i literackich. Książki odgrywają ważną rolę we wzbogacaniu procesów poznawczych i twórczego myślenia uczniów w nauczanym języku.

> Dzieci niefrancuskojęzyczne korzystają ze zindywidualizowanych dodatkowych kursów języka francuskiego jako język obcy, w ramach programu wsparcia FLSco (Francuski jako Język Szkolny), co umożliwia im bezproblemową integrację z programem szkolnym.

> Dla dzieci polskojęzycznych, Sekcja Międzynarodowa Polska oferuje dogłębną naukę języka polskiego, kultury i historii.

> Już od przedszkola, wszyscy uczniowie uczą się języka angielskiego i mają możliwość uczestniczenia w zajęciach artystycznych, sportowych i kulturalnych w tym języku.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły w sobotę 13 kwietnia w godzinach 10-14 na Sadybie!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby odkryć naszą szkołę od środka i porozmawiać bezpośrednio z naszymi nauczycielami!

W PROGRAMIE WYDARZENIA:

Powitanie rodzin;
Zwiedzanie obiektu;
Rozmowy z nauczycielami i administracją;
Spotkania z partnerami Szkoły Francuskiej i rodzicami;
Bezpłatne warsztaty dla dzieci.

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja: https://lfv.pl/event/dzien-otwarty-szkola-francuska-sadyba-2024/reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

15°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama