reklama

"Babel" - spektakl Teatru Tańca Jazz

reklama
Dorożkarnia
ul. Siekierkowska 28, Warszawa
Kiedy: 2024-06-14
Czas trwania: 20:00
Koszt wstępu: bezpłatne

 

Najważniejszym celem komunikacji międzyludzkiej jest osiągnięcie porozumienia. Być uważnie słuchanym i zrozumianym daje spełnienie i jest podstawą współpracy oraz relacji z innymi osobami.
Spektakl „BABEL” Teatru Tańca JAZZ porusza problem – dlaczego porozumienie między ludźmi jest tak trudne do zrealizowania? Co jest przyczyną tego stanu, czy można zrzucić odpowiedzialność np. za różnice językowe? Każdy/każda z nas odpowiada za własne myśli, uczucia i czyny. Używany język, który nie jest zrozumiany dla innych, ułatwia czasem odmowę wzięcia na siebie odpowiedzialności za własne uczucia, myśli i czyny.
Spektakl „BABEL”, (luźno oparty na historii o wieży Babel z Biblii), jest przede wszystkim o nadziei, różnicach, poszukiwaniu zrozumienie, bo INNY nie musi znaczyć OBCY.
reżyseria: Darek Sikorski i Izabella Borkowska
choreografia i scenariusz: Izabella Borkowska
scenografia: Darek Sikorski
światło: Jerzy Frączek
Teatr Tańca JAZZ w składzie: Paulina Grzęda, Marta Jankiewicz, Joanna Kowalska, Milena Maciejewska, Julia Mańkowska, Dagmara Rudzińska, Paulina Rudzińska, Anna Tułodziecka, Aleksandra Wojciechowska. Anna Wojciechowska, Weronika Wójcik, Urszula Zawadzka-Więch.
GŁOSY:
Beata Bieszke-Neuber, Iryna Bosetska, Natalia Natsuri Kitamikado, Darek Sikorski.
produkcja: Dorożkarnia 2024
Bezpłatne wejściówki: https://app.evenea.pl/event/377594-255/
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

15°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama