reklama

O nas

Portal Co na Mokotowie to warszawski portal informacyjny. Naszym zadaniem jest informowanie mieszkańców tej dzielnicy, ale i całej Warszawy o wydarzeniach, miejscach, warsztatach czy promocjach.

Mokotów to największa pod względem liczby ludności dzielnica Warszawy. Dlatego chcemy, aby dostęp do informacji o tym, co dzieje się w tej części stolicy był dla tak dużej społeczności z każdym dniem coraz większy. 

W dobie mediów społecznościowych nie mogło nas zabraknąć na wszystkim znanych platformach - Facebooku i Instagramie.

Nasze doświadczenie związane z prowadzeniem lokalnych witryn sięga roku 2012, kiedy to powstał nasz pierwszy portal cowwilanowie.pl - obecnie największa strona informacyjna w Wilanowie. Oprócz tego pracowaliśmy w agencjach reklamowych i działach marketingu, dlatego służymy pomocą i doradztwem w sprawie promocji firm i tworzenia kampanii. Interesujemy się najnowszymi trendami w digital marketingu i grafice komputerowej, dlatego z chęcią pomożemy w przygotowaniu materiałów reklamowych.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszych portali conamokotowie.plcowsrodmiesciu.pl i cowwilanowie.pl oraz do kontaktu w sprawie szerokich możliwości reklamowych.

Zespół conamokotowie.pl

reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

15°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama