reklama

Jedzenie na telefon

Dziki Wok


adres ul. Puławska 24b, Warszawa
godz. otw. codziennie 12:00 - 23:00
www http://www.dzikiwok.pl/
tel. +48 22 848 00 60, +48 22 646 06 89

Nasze smaki i najwyższa jakość azjatyckiej kuchni goszczą przy ul.Puławskiej 24B nieprzerwanie od 2006 roku, a ta restauracja już na stałe wpisała się w krajobraz Mokotowa.

W przyjemnych, jasnych, gustownie zaprojektowanych wnętrzach, łączących ze sobą elementy azjatyckie i europejskie, każdy miłośnik kuchni Dalekiego Wschodu odnajdzie swoje ulubione smaki, a ten, który jeszcze nie miał okazji spróbowania green curry, zupy won ton czy Chicken Tikka Butter Masala, po pierwszym kęsie przekona się, że do restauracji Dziki Wok warto zaglądać i warto wracać.

Do wyboru jest kuchnia chińska, tajska, indyjska, koreańska. Jest oczywiście wino dopasowane do każdej kuchni i jej wymagań, dobra kawa, mango lassi i wspaniała azjatycka atmosfera. Kto inny mógłby upiec tak wspaniałe placki naan albo roti w prawdziwym piecu tandoori, który pokonał długą drogę z Delhi, zanim znalazł się w Dzikim Woku?
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

23°C
3.1km/h
1010hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM