reklama

Newsy

XXIII Edycja Jarmarku Św. Dominika: Rodzinna integracja na Służewie!

reklama
XXIII Edycja Jarmarku Św. Dominika: Rodzinna integracja na Służewie!
2024-04-24

Już 26 maja Ojcowie Dominikanie zapraszają mieszkańców Służewa i okolic do uczestnictwa w jednym z najbardziej wyczekiwanych wiosennych wydarzeń - XXIII edycji Jarmarku Św. Dominika.

Od lat Jarmark gromadzi tysiące parafian oraz sympatyków Dominikanów. Tegoroczna edycja, która jak co roku odbędzie się na terenie parafii Św. Dominika, obiecuje dostarczyć niezapomnianych chwil integracji i zabawy dla całych rodzin. To nie tylko okazja do odkrycia lokalnych produktów i rzemieślniczych wyrobów, ale także doskonała szansa na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Nie zabraknie stałych punktów programu: Wenty, a także Antykwariatu.

W planie znajdują się też występy na scenie, prezentujące lokalne talenty muzyczne, taneczne i teatralne; stoiska wystawców, wspólnot oraz grup parafialnych, oferujące unikalne rękodzieła, wyroby regionalne i lokalne przysmaki; gry i zabawy dla dzieci.

Odwiedzi nas Ks. Boguś Kowalski, który dostarczy solidną dawkę dobrego humoru, a wydarzenie zakończy występ gwiazdy wieczoru - w tym roku jest to koncert Studia Accantus! Dostarczy on niezapomnianych wrażeń muzycznych wszystkim uczestnikom. Tego dnia zostanie także otwarty ogród dominikański, gdzie będzie można wziąć udział w rodzinnej grze terenowej oraz obejrzeć teatrzyk, a jeśli pogoda dopisze - zrobić piknik.

Rozpoczynamy o 10:45 od wspólnego odtańczenia poloneza na placu przy klasztorze. Szczegóły wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej oraz na Facebooku.

To jak? Widzimy się na Służewie?

Zapraszamy!
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

15°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama