reklama

"Głos Hind Rajab" - kino

reklama
Baner 105
Służewski Dom Kultury
ul. Jana Sebastiana Bacha 15, Warszawa
Kiedy: 2026-03-22
Czas trwania: 19:00
Koszt wstępu: bilety

Laureat Srebrnego Lwa na festiwalu w Wenecji, niezliczonych nagród publiczności na festiwalach na całym świecie. Film prezentuje prawdziwe wydarzenia.

29 stycznia 2024 roku wolontariusze Palestyńskiego Czerwonego Półksiężyca odbierają telefon alarmowy. W Gazie, w samochodzie pod ostrzałem uwięziona jest sześcioletnia dziewczynka, która błaga o pomoc. Ratownicy, starając się utrzymać z nią kontakt, robią wszystko, by dotarła do niej karetka. Dziewczynka ma na imię Hind Rajab.

Najnowsze dzieło dwukrotnie nominowanej do Oscara Kaouther Ben Hani to przejmująca, głęboko humanistyczna historia, ukazująca bohaterstwo zwykłych ludzi. „Głos Hind Rajab” został określony przez wielu widzów i krytyków najważniejszym filmem dekady, zaś wśród jego producentów znaleźli się między innymi: Brad Pitt, Joaquin Phoenix, Rooney Mara, Jonathan Glazer i Alfonso Cuarón. Film był nominowany do Złotego Globu dla najlepszej produkcji nieanglojęzycznej oraz znajduje się wśród kandydatów do Oscara w kategorii Najlepszy Film Międzynarodowy.

Reżyseria: Kaouther Ben Hania
Produkcja: Tunezja, Francja, 2025
Czas trwania: 89 minut
sala widowiskowa / bilety: 10 zł w biletomacie we foyer i na biletyna.pl/event/view/id/639687




reklama
Baner 188

Kalendarz

Prognoza pogody

5°C
3.6km/h
1027hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
Baner 107
reklama
Baner 130
reklama
Baner 154


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM