reklama
Baner 201

Niebieskie migdały / warsztaty rodzinne z cyklu Kolory fauny i flory

reklama
Baner 105
Niebieskie migdały / warsztaty rodzinne z cyklu Kolory fauny i flory
Służewski Dom Kultury
ul. Jana Sebastiana Bacha 15, Warszawa
Kiedy: 2026-01-24
Czas trwania: 10:00
Koszt wstępu: bilety

Podczas spaceru będziemy podążać za kolorem niebieskim. Dokąd nas zaprowadzi i jakie gatunki pozwoli nam odkryć? Zobaczymy! Po spacerze, w pracowni plastycznej stworzymy mozaiki z podobiznami ptaków z sąsiedztwa
Kolory fauny i flory to nowy cykl warsztatów przyrodniczo-plastycznych, podczas których przyjrzymy się otaczającej nas przyrodzie z nieco innej strony. Motywem przewodnim będą kolory, które poprowadzą nas przez park do pracowni plastycznej. Tworzyć będziemy przy użyciu materiałów z recyklingu oraz skarbów przyrody.

Zajęcia będą miały charakter kameralno-plenerowy, zatem przypominamy o ubiorze dostosowanym do pogody.

Prowadzenie:
Alina Pięta – z wykształcenia jest leśniczką i pedagożką, a z pasji edukatorką. To, co najbardziej ją interesuje w świecie, to relacje. Tworzenie ich i obserwowanie, zwłaszcza tych z udziałem ludzi i natury.

sala plastyczna i plener / dla rodzin z dziećmi w wieku 4-8 lat
bilety od 7 stycznia: 10 zł (od dziecka) 




reklama
Baner 188

Kalendarz

Prognoza pogody

-0°C
10.29km/h
1006hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
Baner 107
reklama
Baner 130


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM