reklama

Miejsca - Edukacja

ence.pence dom rozwoju

reklama
ence.pence dom rozwoju
adres ul. Morszyńska 19, Warszawa
godz. otw. Pon. - Pt. 15.00 – 19.00 Sob. - Niedz. 10.00 – 19.00
www http://encepence.waw.pl/salazabaw-kontakt/
e-mail info@encepence.waw.pl
tel. +48 22 245 17 71 +48 696 399 449

W pięknym, klimatycznym oraz doskonale skomunikowanym domu powstało miejsce, które w rodzinnej atmosferze ma rozwijać, uczyć i bawić. Pod czujnym okiem profesjonalnej kadry
w ence.pence można skorzystać z szerokiego wachlarza zajęć edukacyjnych
i rozwojowych, zorganizować wymarzone urodziny i szaleć w małpim gaju pod okiem oddanych i doświadczonych animatorów. Strudzonym rodzicom, poza chwilą wytchnienia, dom oferuje zacisze strefy relaksu i pracy.
ence.pence to placówka szczególna, bowiem łączy w sobie ciepło i bezpieczeństwo rodzinnego domu z wesołym placem zabaw oraz swobodną, przyjemną edukacją dostosowaną do potrzeb dzieci w różnym wieku. W tematycznych pokojach oraz podczas innowacyjnych zajęć opiekunowie, w tym psycholodzy dziecięcy, budzą drzemiące w dzieciach talenty. W sali zabaw i sali multimedialnej dbają o ich prawidłowy rozwój fizyczny, motoryczny i umysłowy.
Jednak nie samą nauką żyje dziecko. Razem z maluchami, animatorzy ence.pence wspólnie zakładają „gangi”, budują „bazy”, chowają się w małpim gaju i co najważniejsze, zawierają nowe przyjaźnie.
Prawdziwy dom nie obędzie się bez zadowolonych rodziców. Z myślą o nich ence.pence przygotowało bogatą ofertę zajęć i wydarzeń. Ponadto w specjalnie wyposażonej strefie SPA można oddać się relaksowi podczas masażu klasycznego, dla kobiet w ciąży lub fizjoterapii, wykonać profesjonalny manicure, makijaż dzienny, czy też wieczorowy.
ence.pence ma także coś dla tych bardziej zapracowanych rodziców. W strefie pracy, mogą zaszyć się z komputerem lub zorganizować profesjonalną telekonferencję
w przeznaczonym do tego meeting roomie.
W porze wiosenno-letniej do dyspozycji wszystkich gości dom rozwoju udostępnia przepiękny ogród, w którym z kawą w ręku można zanurzyć się w wygodnym fotelu i oddać lekturze bądź spod przymrużonych oczu obserwować rozbrykane pociechy.
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

18°C
2.6km/h
1014hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM