reklama

Miejsca - Inne

Mali Naukowcy Elemele-Centrum Kreatywnej Zabawy

reklama
Mali Naukowcy Elemele-Centrum Kreatywnej Zabawy
adres ul. Barcelońska 1, Warszawa
godz. otw. 10-19
www https://mali-naukowcy.pl/
e-mail kontakt@mali-naukowcy.pl
tel. 784593704

Nie mamy w ofercie 20 różnych tematów imprez urodzinowych dla dzieci. Nie organizujemy też urodzin w salach zabaw z przeszkodami, zjeżdżalniami i małpim gajem. Stawiamy na kreatywne, rozwojowe i oryginalne urodziny, z których Twoje dzieci i ich goście wyjdą mądrzejsze i głodne wiedzy. Organizujemy tylko Urodziny Szalonego Naukowca – ale za to robimy to dobrze! Scenariusz urodzin dopasowujemy do wieku uczestników i preferencji gości i rodziców.

Gwarantujemy organizację niezapomnianej zabawy urodzinowej, dedykowanej wszystkim młodym naukowcom między 6 a 12 rokiem życia, pełnej radości, pasji i śmiechu, a także satysfakcji z wykonanych zadań. Większość badań i doświadczeń dzieci przeprowadzają samodzielnie. Tematy poruszane podczas imprezy należą do dziedzin takich jak chemia, biologia, fizyka i matematyka.

Możemy zorganizować urodziny w domu, wybranej przez Ciebie sali zabaw, w szkole lub przedszkolu, w plenerze i w każdym innym miejscu, które będzie odpowiednie i będzie znajdowało się w wygodnej dla Ciebie lokalizacji.
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

-2°C
5.1km/h
1014hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama