reklama

"Roztańczony dzień mamy" - warsztaty taneczne dla kobiet

reklama
Dom Kultury Kadr
ul. Rzymowskiego 32, Warszawa
Kiedy: 2024-05-24
Czas trwania: 09:15 - 10:00
Koszt wstępu: bilety

instruktorka: Maria Sitko
sala: Do utraty tchu, 315, a/b, III piętro
wstęp: 45 zł, zapisz się i zapłać online lub w recepcji DK Kadr
Wyobraź sobie, że spacerujesz ulicami Hawany i w pewnym momencie dostrzegasz grupę muzyków. Grają oni piękną salsę. Nogi same rwą się do tańca, ale jak tu zatańczyć jak nie znasz podstawowych kroków? Bez obaw, wszystkiego nauczę Cię podczas piątkowego warsztatu.
Nie planujesz podróży na Kubę, ale lubisz tańczyć? Świetnie, ten warsztat jest także dla Ciebie. Podczas zajęć panuje przyjazna atmosfera, także nie ma znaczenia czy już kiedyś chodziłaś na zajęcia taneczne, czy nie.
Ten warsztat jest dla wszystkich Pań, które chcą nauczyć się podstawowych kroków salsy kubańskiej, a przy tym dobrze się bawić.
Masz poczucie, że na co dzień za mało robisz dla siebie? Właśnie nadszedł ten moment, kiedy możesz to nadrobić. Twoje dziecko będzie się świetnie bawić podczas zajęć „Urwisowo”, a Ty zrobisz coś dla siebie i jeszcze starczy Ci czasu, aby wykonać pewne obowiązki domowe.
Nie jesteś mamą, ale masz ochotę wziąć udział w tych warsztatach? Zapraszamy!
Roztańczony Dzień Mamy to wyjątkowy warsztat, dzięki któremu oderwiesz się od codziennych obowiązków oraz dostarczysz sobie porządną dawkę endorfin. W salsie najważniejsza jest zabawa i przyjemność z tańca! Zapraszamy! 
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

15°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama