reklama

Newsy

Mokotonalia 2024 już w przyszły weekend!

reklama
Mokotonalia 2024 już w przyszły weekend!
2024-05-16

Koncerty znanych artystów, liczne atrakcje i wspaniała atmosfera - Mokotów zatętni życiem 24 i 25 maja!

Mokotonalia, impreza organizowana we współpracy Urzędu Dzielnicy Mokotów z 5 warszawskimi uczelniami: Szkołą Główną Handlową w Warszawie, Akademią Leona Koźmińskiego, Uniwersytetem Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Warszawską Akademią Techniczną oraz Akademią Pożarniczą w Warszawie to nowość wśród stołecznych festiwali muzycznych.

Mokotonalia odbędą się już 24 i 25 maja przy metrze Wilanowska. Co najważniejsze, impreza jest całkowicie darmowa! Dlatego śmiało można stwierdzić, że tegoroczna odsłona wydarzenia przyciągnie tłumy studentów oraz mieszkańców Mokotowa, a nawet całej Warszawy.

Będą to jedne z najlepszych Juwenaliów w mieście, z bogatym programem atrakcji, w tym koncertami znanych artystów. Headlinerką Mokotonaliów jest Young Leosia znana ze swojej debiutanckiej EP Hulanki i hitów takich jak Jungle Girl czy Szklanki. Bilety na koncerty królowej imprez wyprzedają się jak świeże bułeczki, a na Mokotonaliach możecie bawić się do jej muzyki za darmo!

Ale to nie wszystko… organizatorzy dopiero wyciągają asy z rękawa. Różnicując pulę występujących artystów zadbali o zabawę wszystkich mieszkańców Warszawy. Kolejni artyści zostaną ogłoszeni już niebawem!

Dlatego warto być na bieżąco z lineupem obserwując wydarzenie Mokotonaliów i śledząc social media festiwalu.

Mokotonalia już teraz znajdują się w kalendarzu najbardziej pożądanych imprez muzycznych w Warszawie - dołączcie do nas i zrelaksujcie się przy dobrej muzyce w majowym słońcu! 
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

15°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama