reklama

Newsy

Odwiedź VIBE ROOM i wynajmij instrument muzyczny z opcją wykupu!

reklama
Odwiedź VIBE ROOM i wynajmij instrument muzyczny z opcją wykupu!
2024-05-13

Na mapie Warszawy powstało miejsce, w którym każdy może wynająć instrument muzyczny, niezależnie od budżetu, jakim dysponuje. Wsparcie profesjonalistów i nieskomplikowane procedury sprawiają, że codziennie rośnie grupa zadowolonych klientów realizujących swoje pasję.

Ponad 20 tysięcy instrumentów muzycznych, kilkadziesiąt sklepów partnerskich i tylko kilka minut potrzebnych do tego, by taki sprzęt wynająć. Tak w skrócie można przedstawić firmę VIBE, której przedstawicielom przyświeca idea, by w każdym domu w Polsce był instrument muzyczny.

Użytkownicy najczęściej wybierają gitary elektryczne, pianina cyfrowe, ale także syntezatory, keyboardy i stacje robocze. – „Mamy dostępne właściwie wszystkie rodzaje instrumentów, jakie można sobie wyobrazić, czyli akustyczne, basowe, elektryczne, dęte, perkusyjne, smyczkowe oraz pełne nagłośnienie” - mówi Robert Przedpełski, CEO VIBE i dodaje, że najdłuższym z elementów procesu wynajmu jest sam wybór instrumentu.

Firma przez kilka lat funkcjonowała tylko w internecie, gdzie użytkownicy za pośrednictwem strony vibe.pl wypożyczali instrumenty muzyczne. Teraz mogą robić to również stacjonarnie, odwiedzając VIBE ROOM w centrum warszawskiego Wilanowa. - „Na pianinie grałam jako dziecko i od dłuższego czasu myślę o tym, by wrócić do gry. Muszę sobie to wszystko odświeżyć, a kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać. Dlatego pomyślałam, że jest to idealne miejsce dla mnie.” – wspomina Ewa Szlaga, klientka odwiedzająca VIBE ROOM.

Specjaliści z VIBE pomagają dobrać sprzęt na podstawie preferencji użytkownika, okresu wynajmu, który go interesuje i budżetu, jakim dysponuje. Wszystko odbywa się stacjonarnie w siedzibie firmy przy Alei Rzeczypospolitej 20 w Warszawie.

Powstanie firmy otworzyło drzwi każdemu, kto chce zacząć grać na instrumencie albo już to robi i myśli o zmianie sprzętu na lepszy, ale nie ma możliwości finansowych. – „Kiedy ja chciałem nauczyć się grać na gitarze, miałem na to raptem 300 złotych. Kupiłem bardzo słaby sprzęt, który wręcz zniechęcił mnie do grania i wróciłem do niego po kilku latach. Jeśli VIBE istniałby w tamtych czasach, na pewno miałbym dużo większą motywację do gry, ponieważ posiadałbym lepszy sprzęt przy mniejszym nakładzie finansowym.” – wspomina Andrzej Szczupakowski z VIBE.

Na instrumenty muzyczne decydują się wszyscy: od rodziców tych dzieci, które szukają swojej pasji, po osoby w kwiecie wieku, które odkryły „zajawkę” do muzykowania. Wielu z klientów wynajmuje sprzęt, a po upływie umowy wykupuje go lub decyduje się na kolejny, nowszy model.

Dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że dzisiaj każdy kto chce spełniać marzenia, rozwijać się i tworzyć dobre wibracje już teraz powinien odwiedzić VIBE ROOM.

Zobacz video i przekonaj się, dlaczego warto sprawdzić pełną ofertę firmy: https://youtu.be/VkBjJBzSRfo

artykuł sponsorowany
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

15°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama