reklama

Newsy

VI Mokotowski Informator Społeczny już dostępny!

reklama
VI Mokotowski Informator Społeczny już dostępny!
2024-02-07

Oddajemy w Państwa ręce VI wydanie Mokotowskiego Informatora Społecznego.

Opracowany przez Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia dla Dzielnicy Mokotów informator jest próbą uporządkowania wiedzy na temat wszystkich jednostek publicznych i niepublicznych działających na terenie Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy w obszarach m.in. pomocy społecznej, przeciwdziałania uzależnieniom, przeciwdziałania przemocy domowej oraz częściowo ochrony zdrowia. W szczególnych przypadkach staraliśmy się również zamieścić informacje dotyczące instytucji działających poza Mokotowem, ale świadczących swoje usługi wszystkim mieszkańcom Warszawy.

Naszym głównym celem było, aby oferowane Państwu wydawnictwo miało charakter przede wszystkim praktyczny. Dlatego informator został podzielony na rozdziały tematyczne (problemowe), tak aby osoby zainteresowane konkretnym tematem mogły od razu dokonać właściwego wyboru. Wszystkie informacje związane z konkretnym podmiotem zawierają dane teleadresowe, informacje praktyczne dotyczące dojazdu oraz krótki opis oferowanych usług.

Mamy nadzieję, że Mokotowski Informator Społeczny okaże się przydatny w pracy wszystkich instytucji publicznych i niepublicznych działających na terenie dzielnicy Mokotów oraz zapewni skuteczność w szybkim poszukiwaniu pomocy osobom, które takiej pomocy potrzebują.

Bezpłatny egzemplarz VI Mokotowskiego Informatora Społecznego można odebrać:
• w Punkcie Informacyjnych Urzędu Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy przy ul. Rakowieckiej 25/27;
• w Mokotowskim Centrum Integracji Mieszkańców przy ul. Woronicza 44A.

Plik do pobrania na naszej stronie WWW reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

15°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama