reklama

Newsy

Opieka koordynowana, czyli wyższy komfort leczenia w praktyce

reklama
Opieka koordynowana, czyli wyższy komfort leczenia w praktyce
2023-09-01

Szybsza diagnostyka, krótkie terminy oczekiwania na wizytę u specjalistów, skoordynowany proces leczenia, a to wszystko bez jakichkolwiek opłat. Brzmi zadziwiająco? Bez obaw, to nie kolejne odległe plany, a rzeczywistość. Przedstawiamy koordynowaną opiekę medyczną, z której już dziś możesz skorzystać w wybranych przychodniach.

Opieka koordynowana to rozwiązanie w stu procentach zorientowane na pacjentów. Stworzone po to, aby już na podstawowym poziomie opieki medycznej – a więc w przychodniach u lekarza rodzinnego – móc działać sprawnie oraz kompleksowo. To kolejny krok w kierunku przemyślanej i wydajnej państwowej służby zdrowia.

O co chodzi w opiece koordynowanej?

To dobre pytanie, na które mamy jeszcze lepszą odpowiedź – o dobro pacjenta. To rozsądne rozwinięcie podstawowej opieki medycznej, funkcjonujące w czterech dziedzinach:

● pulmonologicznej,
● endokrynologicznej,
● kardiologicznej,
● diabetologicznej.

Pacjenci przewlekle chorzy kwalifikujący się do opieki koordynowanej, a więc pełnoletni i cierpiący na chorobę z powyższych dziedzin, otrzymają Indywidualny Plan Opieki Medycznej. Jego realizacją zajmie się lekarz rodzinny przy wsparciu lekarzy specjalistów, pielęgniarki POZ, dietetyka oraz dedykowanego koordynatora. Koordynator będzie czuwał nad sprawną realizacją planu, zajmie się rezerwacją terminów badań i zadba o przepływ informacji. Brzmi ciekawie, prawda? Czytaj dalej, bo to dopiero początek dobrych informacji.

Placówka CM Woronicza 15 na Mokotowie przystąpiła do opieki koordynowanej i chętnie odpowie na najważniejsze pytania:

Co ja z tego będę miał?

Więcej niż Ci się wydaje. Każdemu pacjentowi, który złoży u nas deklaracje i zostanie objęty opieką koordynowaną w CM Woronicza 15 zapewnimy szybki termin do specjalistów tj. kardiolog, alergolog, diabetolog oraz endokrynolog. Co więcej, o krótsze terminy tych wizyt, zadba Twój koordynator. Dodatkowo - w ramach realizacji swojego indywidualnego planu leczenia - wykonasz u nas badania niezbędnie do przeprowadzenia diagnostyki .....m.in. Echo serca, USG Doppler, Holtery, badania laboratoryjne i wiele innych. Cały proces opieki będzie prowadzony w jednym miejscu. To olbrzymie ułatwienie, jakie docenią wszystkie osoby zmagające się z chorobami przewlekłymi, które wymagają ciągłych wizyt u wielu specjalistów. To najwyższy komfort leczenia, na jaki w pełni zasługujesz.

Ile to kosztuje?

Pacjent nie ponosi żadnych kosztów. Zamiast czekać miesiącami na wizytę do specjalisty możesz korzystać z nich w naszej placówce. Regularne badania, opieka wielu specjalistów oraz edukacja w zakresie chorób sprawia, że także profilaktyka zyskuje na sile, a to wszystko w ramach ubezpieczenia zdrowotnego.

Jak skorzystać z opieki koordynowanej?

Niestety nie wszystkie przychodnie realizują opiekę koordynowaną. Z tego powodu musisz wybrać taką placówkę, jak nasza, w której lekarze podchodzą do procesu leczenia kompleksowo i nowocześnie. W CM Woronicza 15 od samego początku bierzemy udział w programie opieki koordynowanej.

W Centrum Medycznym Woronicza 15 czeka na Ciebie zespół empatycznych i wysoko wykwalifikowanych lekarzy, pielęgniarek oraz pracowników administracyjnych. To Twoi sprzymierzeńcy w walce z chorobą.

Aby skorzystać z opieki koordynowanej, musisz wykonać tylko dwa kroki. Zapewniamy, że to naprawdę prosty proces, jaki nikomu nie przysporzy żadnych problemów.

1. Złóż deklaracje w naszej placówce. Możesz to zrobić na 3 sposoby:
a) osobiście - nasza placówka mieści się na ul. Jana Pawła Woronicza 15 w Warszawie na Mokotowie.
b) za pomocą formularza na naszej stronie internetowej www.cmworonicza.pl
c) wybierając naszego lekarza rodzinnego na Internetowym Koncie Pacjenta.
2. Umów się na wizytę do naszego lekarza rodzinnego specjalizującego się w prowadzeniu pacjentów  opieki koordynowanej. Masz do wyboru:
dr Anna Karpińska
dr Krzysztof Trzebiński.

Opieka koordynowana to program, któremu możesz zaufać. Został stworzony z myślą o Tobie i Twoim zdrowiu.
Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej www.cmworonicza.pl.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

23°C
4.12km/h
1002hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama