reklama

Newsy

Mokotowski Festiwal Chodu Sportowego – Korzeniowski Eco Walking Challenge

reklama
Mokotowski Festiwal Chodu Sportowego – Korzeniowski Eco Walking Challenge
2022-11-29

Zapraszamy na Mokotowski Festiwal Chodu Sportowego – Korzeniowski Eco Walking Challenge. To organizowane w niedzielę 4 grudnia sportowe wydarzenie będzie miało charakter rodzinnego mikołajkowego, sportowego spaceru na medal po alejkach Parku Wyględowskiego na Mokotowie.

Spotykamy się u zbiegu ulic Racławickiej i Żwirki i Wigury, gdzie od 11.00 do 14.00 będzie można w olimpijskim stylu przemaszerować dystans jednej niemal dwukilometrowej pętli, lub nawet wielokrotnie ją powtórzyć. Na każdego uczestnika, który z numerem startowym pokona trasę co najmniej jednego okrążenia będzie czekał na mecie medal w kształcie serca i dyplom ukończenia marszu podpisany przez czterokrotnego mistrza olimpijskiego w chodzie Roberta Korzeniowskiego.

Zachęcamy do przyjścia w czerwonych mikołajkowych czapkach, lub zaznaczenie w ubiorze mikołajkowego motywu w inny sposób. Na najmłodszych i najstarszych uczestników oraz na najliczniej reprezentowane rodziny będą czekały świąteczne niespodzianki o sportowym charakterze.

Numery startowe i zapisy tego samego dnia od godziny 10.00 w punkcie informacyjnym imprezy u zbiegu ulic Racławickiej i Żwirki i Wigury. Imprezę finansuje Dzielnica Mokotów m.st. Warszawy.reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

-3°C
3.09km/h
1032hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama