reklama
reklama

Newsy

Lisek grasuje po ulicach Mokotowa!

reklama
Lisek grasuje po ulicach Mokotowa!
2021-08-18

Znając realia procesów zamawiania produktów spożywczych internetowo z dowozem do domu, powiązanie takich cech jak szybkość i jakość z branżą e-grocery wydawałoby się niemożliwe. A jednak! Liskowi udaje się to wyśmienicie! I do tego jeszcze w 10 minut od złożenia zamówienia! Przekonajmy się, jak to działa.

Parę tygodni temu Lisek otworzył swoją norkę na terenie Ursusa, stając się niekwestionowanym liderem wśród firm świadczących usługi dowozu zakupów spożywczych pod drzwi. Ale zaraz, zaraz: "Lisek", "norka"? O co właściwie chodzi?

Lisek.app to aplikacja mobilna, dzięki której nie dość, że zrobicie szybko i sprawnie zakupy, to jeszcze otrzymacie swoje zamówienie po... 10 minutach! Cały proces odbywa się mobilnie, a dzięki magazynowi-norce-darkstore, który jest usytuowany w strategicznym miejscu Mokotowa, kurierzy doskonale radzą sobie z dotarciem pod drzwi klientów w tak krótkim czasie.

Twórcy aplikacji zadbali o każdy detal, od dostępności całego wachlarza produktów po ochronę środowiska! W Lisku można znaleźć ponad 1000 produktów, między innymi: świeże owoce, warzywa i pieczywo oraz napoje! Do tego firma działa z myślą o ochronie planety dlatego, że liskowi kurierzy dowożą zakupy na elektrycznych rowerach, co znacznie zmniejsza ślad węglowy i przyczynia się do tworzenia lepszego środowiska.

Koniec zatem z czekaniem długimi godzinami na kuriera z zakupami! Panie i Panowie, drodzy Mieszkańcy Mokotowa - nastała era Liska!

Specjalnie z okazji zadomowienia się Liska na terenie Mokotowa przygotował on dla Was małą niespodziankę! Łapcie kod promocyjny na zakupy w aplikacji (-30 zł) z hasłem: MOKOTOW30

Ściągnijcie Lisek.app z Google Play lub App Store już teraz! Więcej informacji o usługach Liska znajdziecie na stronie https://www.lisek.app/ oraz na platformach Facebook i Instagram.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

-4°C
3.6km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama