reklama
reklama

Newsy

Kosmiczny Dzień Dziecka z Prawami Dziecka w SDK

reklama
Kosmiczny Dzień Dziecka z Prawami Dziecka w SDK
Służewski Dom Kultury
2021-05-30

 www.facebook.com/events/314982133494872/

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy dzieci z osobami towarzyszącymi na wydarzenie bogate w kosmiczne atrakcje i (nie)ziemskie działania.

Widzimy się codziennie, przez 3 dni. Zaczynamy w niedzielę, 30 maja.
W Galerii SDK będzie dostępna wystawa „O prawach dziecka” od 1.06 do 14.06.2021.
W PROGRAMIE:

  • 30 maja (niedziela) 2021

godz. 11:00 - 12:30
sala widowiskowa
NASZA - MISJA NA MARSA
Projekcja kinowa 5-odcinkowego familijnego serialu przygodowego.
Trzeba ratować Ziemię! Nasza planeta ma kłopoty z klimatem. Człowiek wyprodukował masę trujących samochodów, plastiku, spala węgiel i wycina lasy! Jedyne co można zrobić, by pomóc Ziemi to, zostawić ją w spokoju!
NASZA to pionierski program dzieci-naukowców, który ma przygotować planetę Mars do zamieszkania. Cała Polska, niebawem, poleci na Marsa i zacznie życie od początku - na nowo, lepiej i mądrzej. “NASZA - misja na Marsa” to przede wszystkim, pięć odcinków filmowej relacji z podróży międzyplanetarnej rakietą Ziemny Orzech 1. Od startu aż po lądowanie na Marsie, będziecie mogli śledzić przygody astronautów: Pata, Seana i Brokumiła. Celem pierwszej wyprawy jest zbadanie terenu i nawiązanie kontaktu z Marsjanami.
Zapraszamy na nieodpłatny 5-odcinkowy, niezbędny kurs przygotowujący do mieszkania poza Ziemią, kurs języka marsjańskiego i trening survivalu międzyplanetarnego.
Leć na Marsa razem z nami!
Więcej tu: https://www.sdk.waw.pl/.../rodz.../inne/nasza-misja-na-marsa

  • 30 maja (niedziela) 2021

godz. 12:45- 13:45
amfiteatr lub foyer
KOSMICZNA OPOWIEŚĆ
Słuchowisko muzyczne o podróży kosmicznej.
Artyści stworzą niesamowitą opowieść o przygodach bohaterów i ich antagonistów, ilustrując ją na żywo dźwiękami wydobywanymi z klarnetu, altówki, mbiry, syntezatorów i innych instrumentów, niekiedy bardzo malutkich a niekiedy dziwacznych jak wabik na dziki, który w warunkach pozaziemskich może przeobrazić się w rozzłoszczonego kosmitę!
Zespół @SzaZa (@szazamusic) to już legendarny duet, zajmujący się nieoczywistymi połączeniami rozmaitych dziedzin sztuki. Tym razem @Paweł Szamburski i @Patryk Zakrocki użyją swojej wyobraźni i niezłego warsztatu muzycznego do stworzenia spontanicznego słuchowiska o podróży kosmicznej w Służewskim Domu Kultury.
Więcej tu:
https://www.sdk.waw.pl/.../szaza-kosmiczna-opowiesc-w-sdk

  • 31 maja (poniedziałek) 2021

godz. 11:00 - 13:00
sala plastyczna
Warsztaty plakatu dla dzieci (8-12 lat) /

obowiązują zapisy, tu: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/26737

„O Prawach Dziecka”
Zapraszamy dzieci na wyjątkowy, bezpłatny, 2-godzinny warsztat, na którym dowiemy się wielu fajnych rzeczy na temat sztuki plakatu oraz porozmawiamy o PRAWA DZIECKA. Łącząc teorię z praktyką zrealizujemy unikalne prace plastyczne i je do prezentacji w Galerii SDK.

#SDK #SłużewskiDomKultury #SzaZa #DzieńDziecka #prawadziecka #NASZA #misjanaMarsa #słuchowiskomuzyczne #kosmicznaopowieść #szazamusicreklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

19°C
4.12km/h
1009hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama