reklama

Newsy

Letnie Koncerty Promenadowe w Parku Morskie Oko

reklama
Letnie Koncerty Promenadowe w Parku Morskie Oko
2020-06-29

Letnie Koncerty Promenadowe w Parku Morskie Oko przy Pałacyku Szustra, gdzie swoją siedzibę ma Warszawskie Towarzystwo Muzyczne to od wielu lat nieodłączny element wakacyjnych wydarzeń muzycznych na Mokotowie. Jak zwykle będzie to znakomita okazja do chwili relaksu w cieniu drzew i w towarzystwie najlepszej muzyki.

Tegoroczna edycja Koncertów Promenadowych jednak będzie nieco inna niż dotychczasowe, gdyż okoliczności mamy również odmienne niż zazwyczaj. Ze względu na pandemię Covid-19 nie będziemy mogli Państwa gościć aż tak licznie, jak w ubiegłych latach, będą obowiązywały ściśle określone przez organy władzy zasady bezpieczeństwa. Mimo wszystko, mamy nadzieję, że zdecydują się Państwo uczestniczyć w naszych wydarzeniach, bo uczta muzyczna szykuje się bardzo atrakcyjna.

Jak zwykle jako gospodarz wystąpi orkiestra Warsaw Camerata, pod batutą Pawła Kos-Nowickiego, która wystąpi czterokrotnie z różnorodnym programem: będzie muzyka na orkiestrę smyczkową, utwory klasyków wiedeńskich, polska muzyka epoki Oświecenia czy niezwykle lubiany przez publiczność program z przebojowymi walcami i polkami rodziny Straussów.

Oprócz tego zaproponujemy Państwu koncert klasycznych hitów w interesujących aranżacjach na kwartet klarnetowy w wykonaniu zespołu Poco Leggero, duet artystów młodego pokolenia Mikołajczyk/Jedynecki , który zabierze Państwa w podróż zarówno po muzyce poważnej jak i rozrywkowej czy filmowej. Muzyka, a właściwie piosenki z filmów i kabaretów zabrzmią na koncercie zespołu Mellow D Project. Nie zabraknie bardzo lubianej przez naszych melomanów muzyki dwudziestolecia międzywojennego w wykonaniu zespołu Tango Mio, a dla wielbicieli jazzu, Trio Buczkowski/Troczewski, Kupczuk zaprezentuje program złożony z autorskich aranżacji muzyki niezapomnianego pianisty Michaela Petruccianiego.

Koncerty odbywają się w każdą wakacyjną niedzielę lipca i sierpnia o godzinie 12.00. przed Pałacem Szustra.

W przypadku złej pogody, koncerty odbywają się we wnętrzu Pałacu Szustra, ilość miejsc ograniczona względami bezpieczeństwa związanymi z epidemią Covid-19, prosimy o stosowanie dystansu ok. 1, 5 m.

Koncerty współfinansowane przez Dzielnicę Mokotów m.st. Warszawy
Organizator: Fundacja Nowa Orkiestra Kameralna
Współpraca: Warszawskie Towarzystwo Muzyczne im. Stanisława Moniuszki, Warsaw Camerata

WSTĘP WOLNY!

Wykonawcy i program mogą ulec zmianie.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

24°C
1.5km/h
1014hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama