reklama

Newsy

Wirujący Targ Księgarni Społecznej

reklama
Wirujący Targ Księgarni Społecznej
2020-06-18

Setki wspaniałych tytułów, wśród nich białe kruki i tytuły, które nie sposób znaleźć w księgarniach. A przede wszystkim mnóstwo świetnej literatury - przeczytanej, w dobrym stanie. Wszystko tylko za 5 lub 10 zł! Takiej okazji nie możecie przegapić!

Dzięki hojnym darczyńcom, którzy w ostatnich tygodniach przynosili do Big Book Cafe kartony i torby książek ze swoich domowych bibliotek mamy dla Was wspaniały wybór używanych książek.

Podczas targu zadbamy o zdrowy dystans i bezpieczeństwo zakupów. Zamiast tłoczyć się wokół dużego stołu, będziecie wirować wokół mniejszych wysp pełnych książek.

Podzieliśmy targ na rundy – wejdziecie do nas turami, o pełnych godzinach na 45-minutowe zakupy. Między turami dołożymy nowy towar i zdezynfekujemy powierzchnie wspólne.

ZASADY TARGU:
1. Książki sprzedajemy 27 czerwca (sobota), godz. 10-18 w Big Book Cafe
2. Zapraszamy w maseczkach, prosimy o dezynfekcję rąk
3. Wpuszczamy Was turami, o pełnych godzinach (godz. 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17), dbając by w księgarni nie zrobił się tłok
4. Na oglądanie książek i zakupy macie 45 minut
5. Po każdej rundzie dezynfekujemy powierzchnie wspólne, dokładamy nowe tytuły

Całkowity dochód z targu tradycyjnie wspiera Fundację Kultura nie boli i organizowany przez nas najbliższy Big Book Festival. Wirujący Targ Społeczny odbywa się w weekend, w który pierwotnie planowaliśmy zorganizować tegoroczną edycję festiwalu. Ze względu na pandemię BBF przesunęliśmy na ostatni weekend sierpnia. Szykujemy dla Was moc literackich wydarzeń – w przestrzeni realnej i wirtualnej!

Podczas targu będziecie mogli zaopatrzyć się w nasze festiwalowe gadżety: szałowe nerki, wielkie torby, literackie skarpety, ołówki i notesy.

Ciepło zapraszamy! Wirujcie z nami ☺reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

24°C
1.5km/h
1014hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama