reklama

Newsy

Lato z Radiem Festiwal 2019

reklama
Lato z Radiem Festiwal 2019
2019-06-18

Nasza redakcja została zaproszona na konferencję prasową podczas, której przedstawiono plany na tegoroczny Festiwal Lato z Radiem. Dzielimy się z Wami szczegółami, gdybyście wakacje spędzali w okolicy Zakopanego, Pucka, Stalowej Woli i/lub Krakowa. 

Start w piątek 28 czerwca w Zakopanem

W programie występy 26 wykonawców: Daria Zawiałow, Fisz Emade Tworzywo, Kayah, Kortez, Krzysztof Zalewski, Mazolewski/Porter, Mela Koteluk, Muniek Staszczyk, Nosowska, Perfect, Smolik/Kev Fox, Warszawskie Combo Taneczne, Włodek Pawlik Trio i inni.

Ponadto festiwalowe premiery, dwudniowe koncerty, spotkania z artystami i dziennikarzami muzycznymi Polskiego Radia oraz studia plenerowe, audycje na żywo i strefy festiwalowe.

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

Znamy i mamy maskotkę Lata z Radiem, która będzie mieć 4 odsłony: kozica, salamandra, bielik oraz bóbr - każda z nich symbolizuje Park Narodowy, który odwiedzą dziennikarze PR podczas trasy reporterskiej.

  

Podczas konferencji z nową piosenką - "Wiem, że masz swoje troski, Twój świat nie jest boski..." - wystąpił Muniek Staszczyk, dla którego koncerty na festiwalu „Lato z Radiem” będą początkiem solowej kariery z nowym zespołem.

Więcej informacji: latozradiem.pl

Zapraszamy, zespół CnM


 reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

16°C
0.5km/h
1015hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama