reklama

Newsy

W tym roku Dzień Dziecka trwa 2 tygodnie

reklama
W tym roku Dzień Dziecka trwa 2 tygodnie
cała Warszawa
Koncerty, pikniki, spektakle, warsztaty, wycieczki wystawy - 12 dzielnic zaprasza, od Wesołej do Białołęki, od Bielan do Mokotowa.
2019-05-24

36 Instytucji Kultury połączyło swoje siły w myśl idei - współpracujemy, nie konkurujemy - i przygotowało dla nas - rodziców, opiekunów i dzieci - wspólny program kulturalny, który zawiera UWAGA! 150 wydarzeń! 

25 maja do 9 czerwca br. 

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej przekonaliśmy się, że siła tkwi w grupie, dostaliśmy obszerny program animacji i atrakcji i już dziś zachęcamy Was do odwiedzenia strony www.tydziendziecka.waw.pl i zarezerwowania czasu na wspólne chwile.  

Możecie dowolnie wybierać dzielnicę, rodzaj wydarzenia (np. koncert czy warsztat), kategorię (np. sport czy sztuki wizualne) czy instytucję, którą chcecie odwiedzić. 

Program został przygotowany przez artystów, pedagogów i animatorów i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i swojej rodziny. 

Robienie wianków? Cake pops? Budowa wiatraków? Animacja poklatkowa? Japońska technika Kamishibai? Podwieczorek u Pana Moniuszki? Widzenie peryferyjne? Budowa mostu pomiędzy prawo- i lewobrzężną Warszawą? Malarstwo jogurtowe? ech, chodźcie i sami zobaczcie...

 

Zapraszamy, zespół CnM

 

 reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

23°C
3.1km/h
1020hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama