reklama

Newsy

Wygraj podwójne zaproszenie na spektakl "Dzieła wszystkie Szekspira"

reklama
Wygraj podwójne zaproszenie na spektakl
Fundatorem nagrody jest Teatr Scena Współczesna.
2019-05-07

 REGULAMIN KONKURSU 
„ULUBIONE DZIEŁO SZEKSPIRA”

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE: 

Organizatorem konkursu pod nazwą „ULUBIONE DZIEŁO SZEKSPIRA”
(dalej zwanym "Konkursem") jest firma e-Biznes Katarzyna Kryda, właściciel portalu Co na Mokotowie oraz Teatr Scena Współczesna.
Zasady Konkursu określa niniejszy Regulamin.
W Konkursie mogą uczestniczyć wszystkie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z wyłączeniem właściciela Portalu Co na Mokotowie oraz jego rodziny i współpracowników.
Przystąpienie do Konkursu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
Dane osobowe i kontaktowe podane przez zwycięzców będą przetwarzane przez Organizatora jedynie w celu realizacji Konkursu i przekazania nagrody i nie będą udostępniane innym podmiotom.
Przystąpienie do Konkursu oznacza zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska na profilu w przypadku wygranej w konkursie.


2. MIEJSCE I CZAS TRWANIA KONKURSU:
Konkurs będzie przeprowadzony na portalu i profilu facebookowym – Mokotów – co? gdzie? kiedy? conamokotowie.pl (@conamokotowie).
Konkurs będzie trwał od 7 do 8 maja 2019 r.

3. ZASADY PROWADZENIA KONKURSU I UCZESTNICZENIA W NIM:
Na profilu facebookowym Mokotów – co? gdzie? kiedy? i portalu conamokotowie.pl znajduje się informacja o Konkursie wraz z niniejszym Regulaminem.

Konkurs polega na wskazaniu „ULUBIONEGO DZIEŁA SZEKSPIRA” wraz z krótkim uzasadnieniem - do godz. 23.59 dnia 08.05.2019 r. Każdy uczestnik może umieścić tylko jeden komentarz.

Zwycięzca zostanie wyłoniony poprzez jury (organizator Konkursu wraz ze współpracownikami) na podstawie subiektywnej oceny komentarzy umieszczonych pod postem konkursowym. Treści obraźliwe i nieprzyzwoite zostaną usunięte z profilu. Zwycięzca zostanie wyłoniony 9.05.2019 r.

Zwycięzca zostanie poinformowany o zwycięstwie w wiadomości przez Facebooka. Jego imię i nazwisko zostaną również opublikowane w komentarzu pod postem konkursowym.

Nagrodą w Konkursie jest podwójne zaproszenie na spektakl "Dzieła wszystkie Szekspira" w piątek 10 maja o godz. 19:00 w Teatrze Scena Współczesna, Belwederska 20/22.

Zwycięzca nie ponosi żadnych kosztów związanych z otrzymanymi nagrodami. Nagroda nie podlega wymianie na inne nagrody lub ekwiwalent pieniężny. Fundatorem nagrody jest Teatr Scena Współczesna.

4. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za:
zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu, których nie był w stanie
przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec, niewręczenie zwycięzcy nagrody z powodu braku z jego strony kontaktu.
Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego Regulaminu w przypadku istotnych zdarzeń mających wpływ na organizowanie Konkursu. Wszelkie zmiany zostaną ogłoszone na profilu facebookowym Mokotów – co? gdzie? kiedy? conamokotowie.pl i portalu.

 
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

10°C
1km/h
1016hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama