reklama
reklama

Newsy

Półkolonie - co, gdzie, kiedy?

reklama
Półkolonie - co, gdzie, kiedy?
Dziecko osiąga stan maksymalnego zachwycenia od 20 do 50 razy dziennie I Gerald Hüther
2019-04-26

Jakie są pasje i zainteresowania Twojego dziecka? Jakim aktywnościom szczególnie chętnie poświęca więcej czasu i uwagi? Jesteśmy przekonani, że warto współdzielić zainteresowania, jak również podpowiadać i podsuwać dziecku różne kierunki, uważnie obserwować jak odkrywa, szuka i wreszcie zanurza w tym, w czym czuje się najlepiej i co sprawia mu największą radość.

W naszym zespole mamy dzieci z tzw. różnymi "konikami" - entuzjastów tańca, judo, malowania, pływania, eksperymentowania, tenisa, komiksów oraz fotografii - dlatego poniżej przedstawiamy propozycję półkolonii pod hasłem "każdemu wg potrzeb".


 

1. GYM GENERATION

Merliniego 2a I @GymGenerationwarsaw I www.gymgeneration.pl I 504 752 639  

Półkolonie sportowe ACTIVE SUMMER dla dzieci od 4,5 do 11 lat, od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.00. 

W programie: gimnastyka, pływanie, tenis, karate, taniec, badminton, łucznictwo, piłka nożna.

Gry stołowe, rękodzieło i warsztaty zdrowego gotowania. 

Opłata: 760 zł / tydzień dla członków GYM Generation all-inclusive, 790 zł dla pozostałych klientów / 10% zniżki dla rodzeństwa / 5% zniżki – drugi tydzień.


 

2. HAKIEL AKADEMIA TAŃCA 

Al. Niepodległości 80 I @HakielAkademiaTanca I www.hakiel.pl I 425 74 24   

Taneczne półkolonie w Hakiel Akademii Tańca dla dzieci w wieku 6-9 lat to przede wszystkim zajęcia taneczne.

Oprócz tego, na dzieci czeka wiele atrakcji takich jak: zajęcia plastyczne, wycieczki po najbliższej okolicy, konkursy oraz zajęcia integracyjne.

Przez 5 dni dzieci rozwijają swoją taneczną pasję, ucząc się różnych stylów tanecznych oraz choreografii. Ostatniego dnia półkolonii, podczas uroczystej gali dzieci prezentują przygotowane choreografie.


 

3. FUNDACJA RORO i PRACOWNIA EKSPERYMENTU  

Niegocińska 2 I @FundacjaRoRo I www.fundacjaroro.org I 515 766 001    

Ekscytujące eksperymenty, kreatywne warsztaty muzyczne, stolarskie, plastyczne i sensoryczne, wycieczki, gra terenowa i dużo zabawy na powietrzu - to wszystko czeka na Twoje dziecko podczas półkolonii Fundacji RoRo i Pracowni Eksperymentu.

Zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat na 5-dniowe turnusy, pn-pt, w godz. 7:40-17:20, od 1.07 do 9.08.

Cena półkolonii to 690 PLN, do 5.05 to jedynie 550 PLN - wystarczy przy rejestracji podać hasło: "RADOŚĆ".  Zapewniamy: opiekę doświadczonych wychowawców, inspirujące zajęcia, 2 wycieczki, 3 posiłki dziennie, ubezpieczenie NNW,  samodzielnie wykonaną koszulkę, atrakcyjne zniżki.


  

4. SPORTEUM

Zawiślańska 27 I @Sporteumclub I www.sporteum.pl I 729 041 479    

Aktywne wakacje pełne sportu, przygód i zabawy. Tenis, gry zespołowe, survival, zajęcia artystyczne, szaleństwa w strefie aqua, windsurfing, park linowy, taniec, warsztaty językowe – oto zarys programu wesołych i bezpiecznych wakacji w leśnym zakątku Warszawy.

Zapraszamy dzieci w wieku 5 – 13 lat przez całe wakacje, pon - pt w godzinach 7.30 – 18.00. Do wyboru programy: tenisowa akademia, survival, sport&fun, dance week oraz wikingowie nad Zegrzem. Zapewniamy opiekę doświadczonych, wykwalifikowanych wychowawców i trenerów.

Organizujemy klubowy transport z kilku lokalizacji w Warszawie: Okęcie, Ochota, Mokotów, Śródmieście!

Zajrzyj na stronę, zadzwoń, napisz! Wakacje 2018 – odwiedziło nas ponad 800 dzieci. Zapraszamy!


 

5. SZTUKARNIA    

 

Grażyny 11 I @SztukarniaCentrumArtystyczne I www.sztukarnia.pl I 692 870 303

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 11 lat  do udziału w nietuzinkowych i rozbudzających pasje półkoloniach, podczas całych wakacji, od 24 czerwca do 30 sierpnia 2019 roku. Półkolonie dla dzieci obywają się w Szkole Podstawowej przy ul. Grażyny 11 (Stary Mokotów). 

Zapewniamy opiekę w godzinach 8:00-17:30. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu warsztatów i zajęć dla dzieci, zapewniamy opiekę wykwalifikowanej kadry, oryginalny scenariusz zajęć, wyjścia do instytucji kultury, pyszne posiłki i niepowtarzalną atmosferę sprzyjającą rozwojowi uczestników i nawiązywaniu przez nich przyjaźni.

Nie zapominając o dobrej zabawie, dbamy o zapewnienie bezpieczeństwa dzieci. Dbamy o to, aby grupy uczestników były kameralne (do 15 osób) i zbliżone wiekowo. 

Nasze półkolonie są zgłoszone do Kuratorium Oświaty. 


 

6. VIBE DANCE CENTER 

Al. Niepodległości 19/14 I @vibedancecenter.warsaw I www.vibedancecenter.pl I 795 088 883

Zapraszamy na taneczne wakacje z Vibe Dance Center! Oferujemy półkolonie taneczne oraz obozy taneczne dla dzieci i młodzieży.

Oferta kierowana jest do wszystkich aktywnych, lubiących dobrą zabawę i taniec. Nie trzeba wyjeżdżać żeby się dobrze bawić!

Proponujemy zajęcia taneczne, plastyczne, muzyczne, spacery i zabawy na świeżym powietrzu i wiele innych atrakcji. Nad wszystkim będzie czuwać świetnie wyszkolona kadra. Nie czekaj! Zapisz się już dziś!


 

Serdecznie zachęcamy do dopasowania ofert do zainteresowań i pasji dzieci

i bezpośredniego kontaktu z ww. organizatorami, zespół Co na Mokotowie.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

12°C
1km/h
1004hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama

reklama