reklama

Newsy

Wygraj voucher do restauracji Róg Mysikrólika.


Wygraj voucher do restauracji Róg Mysikrólika.
Róg Mysikrólika
Puławska 395
2019-03-22

 

 

REGULAMIN KONKURSU

WYMYŚL ULUBIONE ZAJĘCIE MYSIKRÓLIKA”


1. POSTANOWIENIA OGÓLNE:

Organizatorem konkursu pod nazwą WYMYŚL ULUBIONE ZAJĘCIE MYSIKRÓLIKA”

(dalej zwanym "Konkursem") jest firma e-Biznes Katarzyna Kryda, właściciel portalu Co na Mokotowie oraz Restauracja Róg Mysikrólika.

Zasady Konkursu określa niniejszy Regulamin.

W Konkursie mogą uczestniczyć wszystkie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z wyłączeniem właściciela Portalu Co na Mokotowie oraz jego rodziny i współpracowników.

Przystąpienie do Konkursu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.

Dane osobowe i kontaktowe podane przez zwycięzców będą przetwarzane przez Organizatora jedynie w celu realizacji Konkursu i przekazania nagrody i nie będą udostępniane innym podmiotom.

Przystąpienie do Konkursu oznacza zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska na profilu w przypadku wygranej w konkursie.

2. MIEJSCE I CZAS TRWANIA KONKURSU:

Konkurs będzie przeprowadzony na portalu i profilu facebookowym – Mokotów – co? gdzie? kiedy? conamokotowie.pl (@conamokotowie).

Konkurs będzie trwał od 23 do 27 marca 2019 r.

 

3. ZASADY PROWADZENIA KONKURSU I UCZESTNICZENIA W NIM:

Na profilu facebookowym Mokotów – co? gdzie? kiedy? i portalu conamokotowie.pl znajduje się informacja o Konkursie wraz z niniejszym Regulaminem.

Konkurs polega na dodaniu pod postem:

WYMYŚL ULUBIONE ZAJĘCIE MYSIKRÓLIKA...”

do godz. 23.59 dnia 27.03.2019 r.

Każdy uczestnik może umieścić tylko jeden komentarz.

Zwycięzca zostanie wyłoniony poprzez jury (organizator Konkursu wraz ze współpracownikami) na podstawie subiektywnej oceny komentarzy umieszczonych pod postem konkursowym. Treści obraźliwe i nieprzyzwoite zostaną usunięte z profilu.

Zwycięzca zostanie wyłoniony 28.03.2019 r.

Zwycięzca zostanie poinformowany o zwycięstwie w wiadomości przez Facebooka. Jego imię i nazwisko zostaną również opublikowane w komentarzu pod postem konkursowym.

Nagrodą w Konkursie jest voucher na kwotę 150 PLN do restauracji Róg Mysikrólika.

Zwycięzca nie ponosi żadnych kosztów związanych z otrzymanymi nagrodami. Nagroda nie podlega wymianie na inne nagrody lub ekwiwalent pieniężny.

W ciągu 14 dni Zwycięzca musi skontaktować się z Organizatorem w celu uzgodnienia przekazania nagrody. Fundatorem nagrody jest Restauracja Róg Mysikrólika.

 

4. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za:

zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu, których nie był w stanie

przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec, niewręczenie zwycięzcy nagrody z powodu braku z jego

strony kontaktu.

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego Regulaminu w przypadku istotnych zdarzeń mających wpływ na organizowanie Konkursu. Wszelkie zmiany zostaną ogłoszone na profilu facebookowym Mokotów – co? gdzie? kiedy? conamokotowie.pl i portalu

 
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

25°C
1km/h
1013hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM