reklama

Newsy

Coworking, czyli przestrzenie kreatywnej współpracy na Mokotowie


Coworking, czyli przestrzenie kreatywnej współpracy na Mokotowie
Mieć ciastko i zjeść ciastko
2019-03-18

Mieliśmy okazję sprawdzić i polubić klimat w którym gdy np. Ty organizujesz konferencję, ktoś obok składa modele, rozlicza firmy, tworzy strony, opracowuje strategię rozwoju, rysuje czy planuje uruchomienie sklepu z zabawkami.

Spotykacie się przy kawie, obiedzie, w ogrodzie, łączycie kontakty, poznajecie ludzi, budujecie relacje, wymieniacie pomysłami, rozwiązaniami, a czasami konsultujecie projekty.

Tworzy się entuzjastyczna społeczność, różnorodna i interesująca w której wyzwania, zaangażowanie oraz satysfakcja nie są marzeniem, ale... rzeczywistością.

 


 

 

..........CLOCKWORK..............

...........ul. Ksawerów 3, Warszawa

...........www.clockwork.com.pl

 

200 metrów kwadratowych w domu jednorodzinnym, ogród, sala szkoleniowa dla 20 osób, pokój do coachingu, mikrobiuro dla czterechosób, 6 "gorących biurek”.

Dajemy możliwość przetestowania naszego biura. Przyjdź, sprawdź, zdecyduj, czy coworking ci odpowiada. Dodatkowo oferujemy wirtualne biuro, tworzenie stron internetowych i inne​. 

Jesteśmy jedynym coworkingiem w Polsce i najprawdopodobniej w Europie, który zapewnia swoim użytkownikom opiekę medyczną.

 


 

.....                                                                                                                                            


     NOA COWORK
         ul. Czeczota 31 / ul. Balonowa 8
                   

         www.noacowork.pl
               

 

Przestrzenie pracy wspólnej (w myśl zasady sharing economy): biurka w strefie otwartej, prywatne gabinety, sala konferencyjna, warsztatowa, gabinet coachingowy, ogród.

Społeczność ludzi otwartych, skupionych w dwóch kameralnych, a jednocześnie profesjonalnych przestrzeniach na Górnym Mokotowie.

Dołącz do nas, jeśli pragniesz oddzielić swoje sfery życia, prywatną od zawodowej oraz pracować w motywującym i rozwojowym otoczeniu.

    

 


                       

.....                                                                                                                                            


     LATAJĄCY OGRÓD
                     

         ul. Ludowa 2
         www.latajacyogrod.pl
                 

W​padają do nas fajni ludzie, startupowcy, z pomysłami, z NGOsów, lokalesi, pracujący nad najróżniejszymi projektami.

Staramy się każdego poznać i wzajemnie inspirować, a od czasu do czasu mobilizujemy siebie nawzajem wyprawiając Praca Party. 

Wyjątkowa atmosfera i wzajemny doping. Mamy wygodne stoły, szybkie wifi i mnóstwo kontaktów. W spokojnej atmosferze z łatwością się skupisz i skończysz ważne zadanie.
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

23°C
1.5km/h
1013hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM