reklama

Newsy

„3 powody, dla których wiosna jest najlepsza” - konkurs z voucherem na warsztaty w My Little Forest


„3 powody, dla których wiosna jest najlepsza” - konkurs z voucherem na warsztaty w My Little Forest
My Little Forest / Lasy w szkle
ul. Dziennikarska 9, Warszawa
2019-03-15

 

REGULAMIN KONKURSU

3 POWODY, DLA KTÓRYCH WIOSNA JEST NAJLEPSZA


1. POSTANOWIENIA OGÓLNE:

Organizatorem konkursu pod nazwą 3 POWODY, DLA KTÓRYCH WIOSNA JEST NAJLEPSZA

(dalej zwanym "Konkursem") jest firma e-Biznes Katarzyna Kryda, właściciel portalu Co na Mokotowie oraz My Little Forest / Lasy w szkle.

Zasady Konkursu określa niniejszy Regulamin.

W Konkursie mogą uczestniczyć wszystkie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z wyłączeniem właściciela Portalu Co na Mokotowie oraz jego rodziny i współpracowników.

Przystąpienie do Konkursu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.

Dane osobowe i kontaktowe podane przez zwycięzców będą przetwarzane przez Organizatora jedynie w celu realizacji Konkursu i przekazania nagrody i nie będą udostępniane innym podmiotom.

Przystąpienie do Konkursu oznacza zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska na profilu w przypadku wygranej w konkursie.

2. MIEJSCE I CZAS TRWANIA KONKURSU:

Konkurs będzie przeprowadzony na portalu i profilu facebookowym – Mokotów – co? gdzie? kiedy? conamokotowie.pl (@conamokotowie).

Konkurs będzie trwał od 16 do 20 marca 2019 r.

 

3. ZASADY PROWADZENIA KONKURSU I UCZESTNICZENIA W NIM:

Na profilu facebookowym Mokotów – co? gdzie? kiedy? i portalu conamokotowie.pl znajduje się informacja o Konkursie wraz z niniejszym Regulaminem.

Konkurs polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie (pod postem):

3 POWODY, DLA KTÓRYCH WIOSNA JEST NAJLEPSZA

do godz. 23.59 dnia 20.03.2019 r.

Każdy uczestnik może umieścić tylko jeden komentarz.

Zwycięzca zostanie wyłoniony poprzez jury (organizator Konkursu wraz ze współpracownikami) na podstawie subiektywnej oceny komentarzy umieszczonych pod postem konkursowym. Treści obraźliwe i nieprzyzwoite zostaną usunięte z profilu.

Zwycięzca zostanie wyłoniony 21.03.2019 r.

Zwycięzca zostanie poinformowany o zwycięstwie w wiadomości przez Facebooka. Jego imię i nazwisko zostaną również opublikowane w komentarzu pod postem konkursowym.

Nagrodą w Konkursie jest voucher na udział w warsztatach tworzenia lasów w szkle w My Little Forest / Lasy w szkle (autorskich i niepowtarzalnych kompozycji roślinnych - lasów, ogrodów - zamkniętych w szklanych naczyniach), z możliwością realizacji do 21 czerwca 2019 r. w pracowni My Little Forest / Lasy w szkle, ul. Dziennikarska 9, w Warszawie.

Zwycięzca nie ponosi żadnych kosztów związanych z otrzymanymi nagrodami. Nagroda nie podlega wymianie na inne nagrody lub ekwiwalent pieniężny.

W ciągu 14 dni Zwycięzca musi skontaktować się z Organizatorem w celu uzgodnienia przekazania nagrody. Fundatorem nagrody jest My Little Forest / Lasy w szkle.

 

4. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za:

zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu, których nie był w stanie

przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec, niewręczenie zwycięzcy nagrody z powodu braku z jego strony kontaktu.
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

23°C
1.5km/h
1013hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM