reklama
reklama

Newsy

"Być kobietą, to znaczy..." - konkurs z voucherem do Fugu Sushi


2019-03-04

 

 
REGULAMIN KONKURSU
ORGANIZOWANEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET
BYĆ KOBIETĄ, TO ZNACZY...

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE:
 1. Organizatorem konkursu pod nazwą „BYĆ KOBIETĄ, TO ZNACZY...”
 2.  (dalej zwanym "Konkursem") jest firma e-Biznes Katarzyna Kryda, właściciel portalu Co na Mokotowie oraz Fugu Sushi Chodkiewicza.
 3. Zasady Konkursu określa niniejszy Regulamin.
 4. W Konkursie mogą uczestniczyć wszystkie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z wyłączeniem właściciela Portalu Co na Mokotowie oraz jego rodziny i współpracowników.
 5. Przystąpienie do Konkursu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
 6. Dane osobowe i kontaktowe podane przez zwycięzców będą przetwarzane przez Organizatora jedynie w celu realizacji Konkursu i przekazania nagrody i nie będą udostępniane innym podmiotom.
 7. Przystąpienie do Konkursu oznacza zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska na profilu w przypadku wygranej w konkursie.
2. MIEJSCE I CZAS TRWANIA KONKURSU:
 1. Konkurs będzie przeprowadzony na portalu i profilu facebookowym – Mokotów – co? gdzie? kiedy? conamokotowie.pl (@conamokotowie).
 2. Konkurs będzie trwał od 4 do 8 marca 2019 r.
3. ZASADY PROWADZENIA KONKURSU I UCZESTNICZENIA W NIM:
 1. Na profilu facebookowym Mokotów – co? gdzie? kiedy? i portalu conamokotowie.pl znajduje się informacja o Konkursie wraz z niniejszym Regulaminem.
 2. Konkurs polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie (pod postem): BYĆ KOBIETĄ, TO ZNACZY…” do godz. 23.59 dnia 8.03.2019 r.
 3. Każdy uczestnik może umieścić tylko jeden komentarz.
 4. Zwycięzca zostanie wyłoniony poprzez jury (organizator Konkursu wraz ze współpracownikami) na podstawie subiektywnej oceny komentarzy umieszczonych pod postem konkursowym. Treści obraźliwe i nieprzyzwoite zostaną usunięte z profilu.
 5. Zwycięzca zostanie wyłoniony 9.03.2019 r.
 6. Zwycięzca zostanie poinformowany o zwycięstwie w wiadomości przez Facebooka. Jego imię i nazwisko zostaną również opublikowane w komentarzu pod postem konkursowym.
 7. Nagrodą w Konkursie jest voucher na kwotę 150 PLN do restauracji Fugu Sushi Chodkiewicza.
 8. Zwycięzca nie ponosi żadnych kosztów związanych z otrzymanymi nagrodami. Nagroda nie podlega wymianie na inne nagrody lub ekwiwalent pieniężny.
 9. W ciągu 14 dni Zwycięzca musi skontaktować się z Organizatorem w celu uzgodnienia przekazania nagrody. Fundatorem nagrody jest Fugu Sushi Chodkiewicza.
4. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
 1. Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za: zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu, których nie był w stanie przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec oraz niewręczenie zwycięzcy nagrody z powodu braku z jegostrony kontaktu.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego Regulaminu w przypadku istotnych zdarzeń mających wpływ na organizowanie Konkursu. Wszelkie zmiany zostaną ogłoszone na profilu facebookowym Mokotów – co? gdzie? kiedy? conamokotowie.pl i portalu.

reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

21°C
4.6km/h
1008hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM