reklama
reklama

Newsy

Konkurs na hasło promocyjne portalu. Do wygrania gra planszowa.


Konkurs na hasło promocyjne portalu. Do wygrania gra planszowa.
2019-02-26

 
REGULAMIN KONKURSU
WYMYŚL HASŁO PROMUJĄCE PORTAL

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE:
 1. Organizatorem konkursu pod nazwą "WYMYŚL HASŁO PROMUJĄCE PORTAL” (dalej zwanym "Konkursem") jest firma e-Biznes Katarzyna Kryda, właściciel portalu Co na Mokotowie.
 2. Zasady Konkursu określa niniejszy Regulamin.
 3. W Konkursie mogą uczestniczyć wszystkie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z wyłączeniem właściciela Portalu Co na Mokotowie oraz jego rodziny i współpracowników.
 4. Przystąpienie do Konkursu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
 5. Dane osobowe i kontaktowe podane przez zwycięzców będą przetwarzane przez Organizatora jedynie w celu realizacji Konkursu i przekazania nagrody i nie będą udostępniane innym podmiotom.
 6. Przystąpienie do Konkursu oznacza zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska na profilu w przypadku wygranej w konkursie.
2. MIEJSCE I CZAS TRWANIA KONKURSU:
 1. Konkurs będzie przeprowadzony na profilu facebookowym – Mokotów – co? gdzie? kiedy? conamokotowie.pl (@conamokotowie) oraz na portalu Co na Mokotowie.
 2. Konkurs będzie trwał od 26 lutego do 1 marca 2019 r.
3. ZASADY PROWADZENIA KONKURSU I UCZESTNICZENIA W NIM:
 1. Na portalu oraz profilu facebookowym Mokotów – co? gdzie? kiedy? conamokotowie.pl znajduje się informacja o Konkursie wraz z niniejszym Regulaminem.
 2. Konkurs polega na wymyśleniu hasła promującego portal Co na Mokotowie - w komentarzu pod postem do godz. 23.59 dnia 1.03.2019 r.
 3. Każdy uczestnik może umieścić tylko jeden komentarz.
 4. Dwóch Zwycięzców zostanie wyłonionych poprzez jury (organizator Konkursu wraz ze współpracownikami) na podstawie subiektywnej oceny komentarzy umieszczonych pod postem konkursowym. Treści obraźliwe i nieprzyzwoite zostaną usunięte z profilu.
 5. Zwycięzcy zostaną wyłonieni 2.03.2019 r. i poinformowani w wiadomości przez Facebooka. Ich imiona i nazwiska zostaną również opublikowane w komentarzu pod postem konkursowym. Nagrodą w Konkursie jest kooperacyjna gra planszowa “Oczy dżungli, 8+”.
 6. Zwycięzcy nie ponoszą żadnych kosztów związanych z otrzymanymi nagrodami. Nagrody nie podlegają wymianie na inne nagrody lub ekwiwalent pieniężny.
 7. W ciągu 14 dni Zwycięzca musi skontaktować się z Organizatorem w celu uzgodnienia osobistego odbioru nagrody od fundatora. Fundatorem nagrody jest sklep Gry Kooperacyjne.pl.
4. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
 1. Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za: zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu, których nie był w stanie przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec, niewręczenie zwycięzcy nagrody z powodu braku z jego strony kontaktu.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego Regulaminu w przypadku istotnych zdarzeń mających wpływ na organizowanie Konkursu. Wszelkie zmiany zostaną ogłoszone na profilu facebookowym Mokotów – co? gdzie? kiedy? conamokotowie.pl

reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

21°C
4.6km/h
1008hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM