reklama
reklama

Newsy

Konkurs karnawałowy. Do wygrania voucher na przebranie.


Konkurs karnawałowy. Do wygrania voucher na przebranie.
2019-02-18

 Gdybyście mogli przebrać się za dowolną postać - kogo byście wybrali i dlaczego?

Mamy dla Was voucher na wypożyczenie stroju ufundowany przez wypożyczalnię strojów Magiczny Kufer, dlatego zapraszamy Was do udziału w konkursie! Wystarczy dokończyć zdanie w komentarzu pod postem:

NAJCHĘTNIEJ PRZEBRAŁABYM SIĘ ZA… + krótkie uzasadnienie.

Z konkursem startujemy na naszym Facebook'u 19 lutego o 8:00 rano. Na Wasze odpowiedzi czekamy do godz. 23.59 dnia 21.02.2019 r. Udanej zabawy!

REGULAMIN KONKURSU
NAJCHĘTNIEJ PRZEBRAŁ(A)BYM SIĘ ZA...

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE:

 1. Organizatorem konkursu pod nazwą "NAJCHĘTNIEJ PRZEBRAŁ(A)BYM SIĘ ZA...” (dalej zwanym "Konkursem") jest firma e-Biznes Katarzyna Kryda, właściciel portalu Co na Mokotowie oraz Wypożyczalnia Strojów Magiczny Kufer, Angelika Wieszczycka.
 2. Zasady Konkursu określa niniejszy Regulamin.
 3. W Konkursie mogą uczestniczyć wszystkie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z wyłączeniem właściciela Portalu Co na Mokotowie oraz jego rodziny i współpracowników.
 4. Przystąpienie do Konkursu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
 5. Dane osobowe i kontaktowe podane przez zwycięzców będą przetwarzane przez Organizatora jedynie w celu realizacji Konkursu i przekazania nagrody i nie będą udostępniane innym podmiotom.
 6. Przystąpienie do Konkursu oznacza zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska na profilu w przypadku wygranej w konkursie.
2. MIEJSCE I CZAS TRWANIA KONKURSU:
 1. Konkurs będzie przeprowadzony na portalu i profilu facebookowym – Mokotów – co? gdzie? kiedy? conamokotowie.pl (@conamokotowie).
 2. Konkurs będzie trwał od 19 do 21 lutego 2019 r.

3. ZASADY PROWADZENIA KONKURSU I UCZESTNICZENIA W NIM:

 1. Na profilu facebookowym Mokotów – co? gdzie? kiedy? i portalu conamokotowie.pl znajduje się informacja o Konkursie wraz z niniejszym Regulaminem.
 2. Konkurs polega na dokończeniu w komentarzu pod postem zdania: NAJCHĘTNIEJ PRZEBRAŁ(A)BYM SIĘ ZA... + krótkie uzasadnienie (do godz. 23.59 dnia 21.02.2019 r. )
 3. Każdy uczestnik może umieścić tylko jeden komentarz.
 4. Zwycięzca zostanie wyłoniony poprzez jury (organizator Konkursu wraz ze współpracownikami) na podstawie subiektywnej oceny komentarzy umieszczonych pod postem konkursowym. Treści obraźliwe i nieprzyzwoite zostaną usunięte z profilu.
 5. Zwycięzca zostanie wyłoniony 22.02.2019 r.
 6. Zwycięzca zostanie poinformowany o zwycięstwie w wiadomości przez Facebooka. Jego imię i nazwisko zostaną również opublikowane w komentarzu pod postem konkursowym.
 7. Nagrodą w Konkursie jest voucher na kwotę 55 pln w Wypożyczalni Strojów Magiczny Kufer.
 8. Zwycięzca nie ponosi żadnych kosztów związanych z otrzymanymi nagrodami. Nagroda nie podlega wymianie na inne nagrody lub ekwiwalent pieniężny.
 9. W ciągu 14 dni Zwycięzca musi skontaktować się z Organizatorem w celu uzgodnienia przekazania nagrody. Fundatorem nagrody jest Wypożyczalnia Strojów Magiczny Kufer, Angelika Wieszczycka.
4. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
 1. Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu, których nie był w stanie przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec oraz niewręczenie zwycięzcy nagrody z powodu braku z jego strony kontaktu.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego Regulaminu w przypadku istotnych zdarzeń mających wpływ na organizowanie Konkursu. Wszelkie zmiany zostaną ogłoszone na profilu facebookowym Mokotów – co? gdzie? kiedy? conamokotowie.pl i portalu.

 


reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

21°C
4.6km/h
1008hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM