reklama
reklama

Newsy

Królowie Mordoru


Królowie Mordoru
Skrzyżowanie ul. Wołoskiej z ul. Domaniewską
ul. Wołoska 9, Warszawa
2019-02-14

Królowie Mordoru nie płacą za kawę, oni ją dostają

Już 14 lutego o godzinie 8:00 odbędzie się pierwsza odsłona akcji „Królowie Mordoru”. Wszyscy, którzy pojawią się o tej porze przy skrzyżowaniu ulicy Wołoskiej z Domaniewską dostaną darmową kawę. Unikatowa inicjatywa ma zrzeszać społeczność pracującą na warszawskim Mokotowie. W najbliższy czwartek 14 lutego organizatorzy akcji „Królowie Mordoru” zapraszają wszystkich mieszkańców i pracowników Mokotowa na swoje stoisko z darmową kawą. Ciepłe napoje można otrzymać w dwóch miejscach na skrzyżowaniu ulicy Wołoskiej i Domaniewskiej od 8:00 do 10:00. Będzie to pierwsze z wielu działań, które są zaplanowane dla lokalnej społeczności przebywającej na co dzień w pobliżu warszawskiego Służewca.

„Królowie Mordoru” to projekt, który będzie obfitował w niecodzienne wydarzenia na Mokotowie. W ramach akcji zostanie przeprowadzonych wiele ciekawych konkursów, warsztatów oraz eventów. Inicjatywa ma na celu przedstawienie walorów życia w „Mordorze” oraz stworzenie jeszcze przyjemniejszej atmosfery pracy w tej okolicy. Zadaniem akcji jest również propagowanie ekologicznych i technologicznych rozwiązań oraz alternatywnych sposobów dojazdu do biura.
Inicjatywa „Królowie Mordoru” jest odpowiedzią na istniejące zapotrzebowanie lokalnej społeczności na pozytywne i świeże projekty, związane z kulturą miejsca pracy. Jednocześnie jest to koncept, który wprowadza nową jakość na rynek „około biurowy”. Coraz częściej pracownicy chcą angażować się w życie korporacyjne, wspierają ekologiczne podejście swojego pracodawcy, a udogodnienia w biurowcach umożliwiają im rozwój pasji i zainteresowań. Oferta właścicieli nieruchomości jest stale rozszerzana o siłownie, sklepy, kawiarnie i restauracje, aby użytkownicy budynków mogli szybko i wygodnie załatwić swoje sprawy w trakcie lub po pracy.

Mokotów to obecnie największe zagłębie korporacyjne w Warszawie. Codziennie dojeżdża tu do biurowców od 80 tys. do 100 tys. osób. Królowie Mordoru wyznają zasadę Work-life balance - lubią swoją pracę i cenią swój czas poza nią.
Więcej informacji na temat akcji znajduje się na w mediach społecznościowych:
https://www.facebook.com/krolowiemordoru
https://www.instagram.com/krolowiemordoru/

Kontakt:
Anna Siwek, Tauber Promotion
Tel.: +48 22 833 35 01, 664 926 910, asiwek@tauber.com.pl
Diana Zyglewska, Tauber Promotion
Tel.: +48 22 833 35 01, dzyglewska@tauber.com.pl

O „Królach Mordoru”
Królestwo Mordoru jest otoczone fosą ASAP-ów, wypełnione drapieżnymi deadline’ami i zapachem biznesu. Możesz być korpo-maszyną albo po prostu Królową i Królem Mordoru.
Królowie Mordoru to unikatowa inicjatywa, której celem jest integracja społeczności wszystkich pracowników Mokotowa. Znajdziesz u nas najnowsze newsy i odrobinę humoru z okolic ulicy Domaniewskiej, a także konkursy i ciekawe akcje sezonowe. Ty też możesz poczuć się wyjątkowo i zostać Królem Mordoru.  


reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

22°C
4.1km/h
1008hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM