reklama

Newsy

Konkurs walentynkowy - voucher do Restauracji PAPU


Konkurs walentynkowy - voucher do Restauracji PAPU
2019-02-08

Konkurs walentynkowy - do wygrania voucher dla dwóch osób do Restauracji PAPU!

Ponieważ w ankiecie wskazaliście, że z okazji Walentynek chodzicie raczej do restauracji mamy dla Was konkurs. Do wygrania voucher dla dwóch osób do Restauracji PAPU przy al. Niepodległości 132/136

Wystarczy podzielić się w komentarzu pod postem na Facebook'u pomysłem na: PROSTY PRZEPIS NA MIŁOŚĆ...

Na Wasze odpowiedzi czekamy do godz. 23.59 dnia 12.02.2019 r. Udanej zabawy!

Regulamin konkursu znajdziecie poniżej.

 

 

REGULAMIN KONKURSU
PROSTY PRZEPIS NA MIŁOŚĆ ...

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE:
1.     Organizatorem konkursu pod nazwą "PROSTY PRZEPIS NA MIŁOŚĆ...” (dalej zwanym "Konkursem") jest firma e-Biznes Katarzyna Kryda, właściciel portalu Co na Mokotowie oraz Restauracja PAPU.
2.     Zasady Konkursu określa niniejszy Regulamin.
3.     W Konkursie mogą uczestniczyć wszystkie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z wyłączeniem właściciela Portalu Co na Mokotowie oraz jego rodziny i współpracowników.
4.     Przystąpienie do Konkursu oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
5.     Dane osobowe i kontaktowe podane przez zwycięzców będą przetwarzane przez Organizatora jedynie w celu realizacji Konkursu i przekazania nagrody i nie będą udostępniane innym podmiotom.
6.     Przystąpienie do Konkursu oznacza zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska na profilu w przypadku wygranej w konkursie.
 
2. MIEJSCE I CZAS TRWANIA KONKURSU:
1.     Konkurs będzie przeprowadzony na portalu i profilu facebookowym – Mokotów – co? gdzie? kiedy? conamokotowie.pl (@conamokotowie).
2.     Konkurs będzie trwał od 8 do 12 lutego 2019 r.
 
3. ZASADY PROWADZENIA KONKURSU I UCZESTNICZENIA W NIM:
1.     Na profilu facebookowym Mokotów – co? gdzie? kiedy? i portalu conamokotowie.pl znajduje się informacja o Konkursie wraz z niniejszym Regulaminem.
2.     Konkurs polega na dokończeniu w komentarzu pod postem zdania:
PROSTY PRZEPIS NA MIŁOŚĆ ...
do godz. 23.59 dnia 12.02.2019 r.
3.     Każdy uczestnik może umieścić tylko jeden komentarz.
4.     Zwycięzca zostanie wyłoniony poprzez jury (organizator Konkursu wraz ze współpracownikami) na podstawie subiektywnej oceny komentarzy umieszczonych pod postem konkursowym. Treści obraźliwe i nieprzyzwoite zostaną usunięte z profilu.
5.     Zwycięzca zostanie wyłoniony 13.02.2019 r.
a.     Zwycięzca zostanie poinformowany o zwycięstwie w wiadomości na Facebook’u. Jego imię i nazwisko zostaną również opublikowane w komentarzu pod postem konkursowym.
6.     Nagrodą w Konkursie jest voucher dla dwóch osób do Restauracji PAPU przy al. Niepodległości 132/136 o wartości 200 zł (do wykorzystania w wyznaczonym terminie).
7.     Zwycięzca nie ponosi żadnych kosztów związanych z otrzymanymi nagrodami. Nagroda nie podlega wymianie na inne nagrody lub ekwiwalent pieniężny.
8.     W ciągu 14 dni Zwycięzca musi skontaktować się z Organizatorem w celu uzgodnienia przekazania nagrody. Fundatorem nagrody jest Restauracja PAPU.
 
4.     POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
 
1.     Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu, których nie był w stanie przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec (w tym niewręczenie zwycięzcy nagrody z powodu braku kontaktu z jego strony).
2.     Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego Regulaminu w przypadku istotnych zdarzeń mających wpływ na organizowanie Konkursu. Wszelkie zmiany zostaną ogłoszone na profilu facebookowym Mokotów – co? gdzie? kiedy? conamokotowie.pl i portalu.reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

25°C
1km/h
1013hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM