reklama

Miejsca - Urzędy/Organizacje

Fundacja Wspierania Osób Nieuleczalnie i przewlekle chorych JESTEM

reklama
Fundacja Wspierania Osób Nieuleczalnie i przewlekle chorych JESTEM
adres ul. Sławkowska 7, Warszawa
godz. otw. 9;00-15;00 wtorek i piątek
www www.fundacjajestem.org
e-mail a.ronikier@fundacjajestem.org i.dembinska@fundacjajestem.org
tel. +48 502 315 999

Zapraszamy na spotkania w fundacji JESTEM osoby onkologicznie chore wraz z rodzinami.

W każdy wtorek oraz piątek organizujemy spotkania podczas których odbywają się zajęcia rehabilitacyjne, dla osób chętnych jest możliwość porozmawiania z psychologiem lub jest możliwość wzięcia udziału w warsztatach psychologicznych. Mamy też lekarzy onkologów, którzy służą swoją wiedzą - można zawsze się poradzić.

Dodatkowo odwiedzają nas bardzo ciekawi Goście, którzy opowiadają nam o swojej pasji, pracy, życiu. Są to podróżnicy, pisarze, naukowcy, artyści, sportowcy. Czasami uczymy się np. stepowania lub robimy biżuterię a czasami odwiedzają nas Panie kosmetyczki, które sprawiają, że czujemy się piękni i wyjątkowi. Każde spotkanie kończymy wspólnym obiadem.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Wiemy, że jak się jest chorym to ciężko jest się zmobilizować do wyjścia z domu, szczególnie w obce miejsce, ale do nas można przyjść nawet na godzinę tak na próbę - po prostu wpaść na kawę lub na pyszny napar imbirowo-miodowy. Bardzo Was wszystkich serdecznie zapraszamy. Wszystko w naszej fundacji jest dla Was BEZPŁATNE.

Do zobaczenia, Izabella Dembińska
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

15°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama