reklama

Miejsca - Sport

AGI YOGA STUDIO

reklama
AGI YOGA STUDIO
adres al. Wilanowska 67e lok. D1/3, Warszawa (Parking z miejscami postojowymi przed studiem, zadzwoń otworzymy szlaban; telefon 602 720 077)
godz. otw. poniedziałek 19; środa 9:30; czwartek 19; piątek 9:30
www https://agijensen.com/strona/yoga-studio-2
e-mail sklep@agijensen.com
tel. 602 720 077

Agi Yoga Studio to kameralne, klimatyczne miejsce gdzie prowadzę zajęcia poranne i wieczorne.

Żywe kolory, zapach kadzideł i świec, kobieca energia – taki jest nasz showroom. Kameralna przestrzeń, w której joga sąsiaduje z designem.

Zapraszam na warszawski Mokotów na jogę w stylu Vinyasa/Asthanga na wszystkich poziomach trudności. Nie przejmuj się jeśli dopiero zaczynasz, moje 20 letnie doświadczenie nauczycielskie pozwala prowadzić zajęcia dla wszystkich. Zabierz z sobą dobre chęci i zacznij swoją przygodę z jogą.

Postaram się was zachęcić do najwspanialszej przygody jaką jest mi dane przeżywać.

Joga, która praktykuję i uczę to: vinyasa yoga, power yoga, asthanga yoga....Na każde te zajęcia możecie dołączyć, nawet jeśli nie praktykowaliście wcześniej.

Zajęcia są intensywne fizycznie, ale przedstawione są opcje różnych wariantów trudności... wybierasz ten, który pasuje do twojej obecnej formy. Podczas zajęć poznajemy metody oddychania i relaksacji, zaznajamiasz się z asanami, łączeniem ruchu z oddechem, kontroli ciała i umysłu.

Prowadzę zajęcia również dla doświadczonych joginów i nauczycieli jogi.
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

15°C
7.72km/h
1011hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama