reklama
reklama

Miejsca - Kultura

ART_committed

reklama
ART_committed
adres Dom Kultury Kadr, ul. Rzymowskiego 32
godz. otw. Całą dobę
www www.artcommitted.com
e-mail paula@artcommitted.com
tel. +48695667147

Fundacja ART_committed powstała w lipcu 2015 r. w Warszawie, jej twórcami i sercem są Paulina Jóźwicka i Jakub Krawczyk. Powodem powstania fundacji była, i wciąż jest chęć tworzenia i realizowania własnych wizji i założeń artystycznych. Paulina i Kuba chcą tworzyć i dzielić się swoimi pomysłami, przy czynnym współudziale artystów, ludzi i instytucji kultury. Bo żeby tworzyć trzeba współtworzyć. Głównym obszarem działań jest teatr i taniec oraz chęć łączenia tych dwóch dziedzin sztuki.
Obecnie flagowym „produktem kultury” fundacji jest projekt ART_AKCJA (2017-2019).
W ramach ART_AKCJI, co miesiąc, fundacja prezentuje swój dynamiczny repertuar. Przedstawia spektakle o różnorodnej tematyce, dla odbiorców w różnym wieku. Od klasyki do nowoczesności. Od teatru do tańca. W projekcie pojawiają się realizacje balansujące na styku aktorstwa i ruchu: “Projekt: 3 Siostry”, "MEBLOŚCIANKA", “LEM_ONIADA”, ( I Nagroda w kategorii Organizacje Pozarządowe Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej 2017), "PROFANUM" oraz "we are not superheroes” oraz najnowszą produkcję "Wichrowe Wzgórza non fiction". Partnerem projektu jest DK KADR.
W maju 2018 r. powstał film tańca "Siostry" w reż. Jakuba Krawczyka, inspirowany spektaklem "Projekt: 3 Siostry", który został zaprezentowany na Międzynarodowym Festiwalu Mobile Dance Movie Festival w Nowym Jorku.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

6°C
7.2km/h
1004hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama