reklama
reklama

Warsztaty świadomości ciała i oddechu. Bodythinking.

reklama
Warsztaty świadomości ciała i oddechu. Bodythinking.
Dorożkarnia
Kiedy: 2021-04-17
Czas trwania: 13:00
Koszt wstępu: zapisy

 www.facebook.com/events/290950002408943/

Świadome podejście do własnego ciała wspiera procesy twórcze i wyrażanie siebie. Pozwala nam lepiej zrozumieć samych siebie, nasze relacje z otoczeniem, eksplorować świat, podejmować decyzje. Warsztaty i treningi “Myślenia ciałem” służą doświadczeniom i twórczym eksperymentom w tym obszarze.
Najbliższy warsztat będzie okazją do rozwijania i pogłębiania świadomości swojego ciała pod okiem doświadczonej trenerki języka ruchu i oddechu – Zuzy Sikorskiej. Będzie dostosowany do indywidualnych możliwości ruchowych.
Udział jest bezpłatny, ale konieczne są zapisy – e-mail: damian.kalita@dorozkarnia.pl
Każda osoba zapisana otrzyma link do spotkania na platformie ZOOM.
Informacja o prowadzącej:
Zuza Sikorska – certyfikowana trenerka języka ruchu i świadomej pracy z ciałem. Założycielka Bodythinking. Zajmuje się przywracaniem perspektywy cielesnej do kultury i życia ludzi. Prowadzi warsztaty, pracuje indywidualnie, występuje na konferencjach i festiwalach, współpracuje przy tworzeniu wystaw.
Projektuje doświadczenia, dzięki którym ludzie mogą nie tylko zrozumieć ale też ucieleśnić zdobywaną wiedzę. Wychodząc od metod takich jak analiza ruchu (LBMS), terapia tańcem i ruchem (DMT), metoda świadomego oddechu (Breath Integration), wiedza ze świata neuronauki, tworzy autorską metodę pracy Bodythinking. Współpracuje z instytucjami, organizacjami pozarządowymi i firmami m.in. z ASP w Warszawie, Festiwalem Myśli Abstrakcyjnej, Fundacją Kobiety Bez Diety, Instytutem Dobrej Śmierci.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

6°C
5.66km/h
1004hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama