reklama
reklama

Nowa książka: "(nie)Dziennik" Jacka Poniedziałka

reklama
Nowa książka:
Nowy Teatr
Kiedy: 2021-03-09
Czas trwania: 19:00
Koszt wstępu: bezpłatne

www.facebook.com/events/140685041171075/ 

Premiera "(nie)Dziennika"
Spotkanie z Jackiem Poniedziałkiem
9.03, g.19:00, Foyer Nowego Teatru
wstęp wolny
Spotkanie z Jackiem Poniedziałkiem, wieloletnim członkiem zespołu Nowego Teatru, do którego przyczynkiem jest premiera jego książki o wychodzeniu z uzależnienia "(nie)Dziennik". Rozmowę poprowadzi Agnieszka Szydłowska.
Dzienniki jednego z najbardziej uznanych polskich aktorów filmowych i teatralnych - Jacka Poniedziałka. To historia walki z nałogiem, perwersyjnym głodem, nienasyconym ego i opresją rzeczywistości. Próba objęcia refleksją świata teatru, rodaków i powracających demonów narodowych.
"Głód przychodzi zwykle po spektaklu. Paląca potrzeba ludzi. Puszczają hamulce. Rozbestwione ego szuka zaspokojenia, kontaktu, głaskania, chuchania i dmuchania, pieszczot, dobrego słowa i czułości. Szuka szaleństwa, znieczulenia, picia, ćpania i seksu. Wszystkiego w nadmiarze. W nasyceniu. Do dna. "
Książka będzie w sprzedaży w dniu spotkania w Nowej Księgarni, zaś w pozostałych księgarniach od 10 marca. Ukazuje się ona nakładem Wydawnictwa W.A.B.
Spotkanie odbędzie się w teatrze, ale będzie także streamowane na FB Nowego Teatru.

Ze względu na obostrzenia sanitarne, ilość osób przebywających we Foyer Nowego Teatru, a zarazem na wydarzeniu, jest ograniczona. Prosimy zajmować miejsca siedzące – ilość przygotowanych miejsc jest równoznaczna z dopuszczalną ilością osób na wydarzeniu.
Przed wejściem do Foyer należy poddać się dezynfekcji oraz wypełnić oświadczenie o stanie zdrowia. Płyny do dezynfekcji, jak i oświadczenia znajdują się przy wejściu, tam również będą znajdowały się osoby z obsługi służące pomocą w razie wątpliwości czy problemów. Pamiętajmy również o zachowywaniu dystansu od innych osób uczestniczących w wydarzeniu. Przez cały okres trwania wydarzenia obowiązuje nakaz noszenia maseczek.
Prosimy o przyjście na wydarzenie ze stosownym wyprzedzeniem pozwalającym na swobodne wypełnienie oświadczenia dotyczącego stanu zdrowia oraz zajęcie miejsca.
Wspólnie twórzmy bezpieczną kulturę!reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

6°C
2.57km/h
1019hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama