reklama
reklama

Warsztaty online z Marią Dek-Lewandowską

reklama
Warsztaty online z Marią Dek-Lewandowską
Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI w Dzielnicy Mokotów
Kiedy: 2021-01-23
Czas trwania: 11:00
Koszt wstępu: zapisy

 www.facebook.com/events/417389726178645/

Maria Dek-Lewandowska Ilustratorka i autorka książek obrazkowych. Absolwentka University of the Arts London i Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Współpracuje z wydawnictwami krajowymi i zagranicznymi. Dla Dwóch Sióstr zilustrowała "Ole! Hiszpania dla dociekliwych" i "Przeplatalińskich", dla wydawnictwa Warstwy "Czary na Białym" (wyróżnienie graficzne w konkursie Książka Roku 2016 Polskiej Sekcji IBBY), dla wydawnictwa Chmurrra Burrra "Kto odwiedził muchomorka?", dla Wytwórni "Kiedy będę duży". Mieszka i tworzy w Białowieży.
23 stycznia, o godzinie 11.00 zapraszamy dzieci od 6 roku życia, młodzież i dorosłych do udziału w warsztatach plastycznych z ilustratorką! Każdy uczestnik proszony jest o przygotowanie swoich ulubionych materiałów plastycznych: mazaki, kredki, ołówki, flamastry, cienkopisy, pastele oraz papier A4, a także owoce i warzywa, które są w domu.
Liczba uczestników zajęć jest ograniczona, zapisy online na stronie www.mbddim.pl (kalendarz wydarzeń).
Wydarzenie finansowane jest ze środków pochodzących z Budżetu Obywatelskiego 2021 w ramach projektu "Biblioteka z ogrodem zamiast betonu, otwarta w weekendy, rozkWita na Tynieckiej - bezpłatne koncerty, filmy, nowości wydawnicze, warsztaty, kawa, hamaki i źródełko wśród kwiatów”.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

-1°C
4.12km/h
1020hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama