reklama
reklama

Duży Targ Księgarni Społecznej

reklama
Duży Targ Księgarni Społecznej
Big Book Cafe
Kiedy: 2021-01-23
Czas trwania: 10:00 - 18:00
Koszt wstępu: bezpłatne

www.facebook.com/events/499370497709154/

DUŻY TARG KSIĘGARNI SPOŁECZNEJ
Big Book Cafe
Literatura piękna
ZAPRASZA BARTEK!
Zapraszamy na pierwszą w 2021 r. edycję Waszego ulubionego wydarzenia w Big Book Cafe!
Powracamy z Targiem Księgarni Społecznej w tematycznej i osobistej odsłonie.
Teraz każdy z naszych Targów ma swój temat przewodni - rodzaj literatury, którego ofertę szczególnie tego dnia rozbudujemy, a także swojego oddanego patrona - jedną osobę z zespołu Fundacji "Kultura nie boli".
Już w sobotę, 23 stycznia zapraszamy na Targ Księgarni Społecznej, nad którym opiekę obejmuje Bartosz Kamiński, szef naszej komunikacji i czytelnik literatury pięknej, szczególnie tej zagranicznej i w pięknych tłumaczeniach.
Zakupy realizujemy od 10.00 do 18.00, wpuszczamy turami, dbamy o Wasze bezpieczeństwo i komfort.
Pamiętajcie, że:
- obowiązują maseczki i dezynfekcja rąk
- zachowujemy dystans
- preferujemy płatność kartą
- ceny książek to 5 lub 10 pln
CZEGO MOŻECIE SIĘ SPOWIEDZIEWAĆ NA TARGU POD PATRONATEM BARTKA?
BARTEK zachęca szczególnie do zakupu literatury pięknej, przede wszystkim światowych powieści współczesnych.
Bartek ma dla Was również niespodziankę – zaprosił do oddawania książek na nasz Targ kilku zaprzyjaźnionych pisarzy i tłumaczy. Dzięki temu podczas targu będziecie mogli kupić książki z ich biblioteczek. Wśród darczyńców znajdą się m.in. Krzysztof Materna i Justyna Czechowska
DUŻY TARG KSIĘGARNI SPOŁECZNEJ T0:
- ŚWIETNE KSIĄŻKI W SUPERCENACH PO 5 i 10 PLN.
- Setki wspaniałych książek, wśród nich białe kruki i tytuły, które nie sposób znaleźć w księgarniach ani na aukcjach internetowych.
- Moc świetnej literatury – przeczytanej, w dobrym stanie. Razem dajemy im drugie życie!
- Te książki to cegiełki wspomagające życie literackie – każdy zakup wspiera naszą fundacyjną działalność. Dzięki Waszym zakupom możemy tworzyć wspólnie bogaty program literacki w Big Book Cafe, w tym produkować spektakle i słuchowiska
TARGI KSIĘGARNI SPOŁECZNEJ
Big Book Cafe organizujemy kilka razy w roku.
Dostępne na nim książki Fundacja „Kultura nie boli” otrzymuje jako darowiznę od pisarzy, dziennikarzy, redaktorów, aktorów, a także wielu czułych darczyńców, którzy chcą swym przeczytanym książkom dać nowy dom. Wszystko zaczęło się od remontu w mokotowskim mieszkaniu pisarza, felietonisty i czytelnika Krzysztofa Vargi, który pewnego dnia przyszedł do Big Book Cafe z torbami pełnymi książek i powiedział: „Ratujcie mnie. Na pewno wiecie, co z tym zrobić”. Po nim zjawili się kolejni: sąsiedzi centrum literackiego, inni pisarze, artyści. Książki oddają nam m.in.: Maria Peszek, Katarzyna Bonda, Wojciech Chmielarz, Magda Mołek, Krzysztof Materna, Sylwia Chutnik, Magdalena Cielecka i dziesiątki innych osób.
Książki, które możesz u nas kupić, są w dobrym stanie, niektóre to nówki sztuki, inne mają lekkie ślady czytania, czyjeś notatki na marginesie, dedykacje i dają to metafizyczne poczucie wchodzenia do opowieści, w której ktoś już był.
Przez cały rok w Big Book Cafe działa Księgarnia Społeczna – na specjalnie oznaczonych regałach zawsze znajdziecie wspaniałe książki, które chcemy Wam oddać za symboliczne złotówki.

CZY CHCESZ ODDAĆ NAM KSIĄŻKI?
ZAPRASZAMY!
Książki - cegiełki przyjmujemy od 4.01, od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00.
UWAGA! Przyjmujemy tylko książki w bardzo dobrym stanie, nie starsze niż 20 lat i niebędące: słownikami, podręcznikami, poradnikami, leksykonami itd.
W podziękowaniu poczęstujemy pyszną kawą, a książki przyjmiemy jako darowiznę na cele statutowe Fundacji "Kultura nie boli".
Każda złotówka, którą wydajesz w Big Book Cafe wspiera kulturę czytania i zasila literacki pępek świata.
Więcej o nas:
http://bigbookcafe.pl/ reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

-2°C
4.12km/h
1021hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama