reklama
reklama

Filmowy projekt edukacyjny

reklama
Filmowy projekt edukacyjny
FINA Wałbrzyska 3/5
Kiedy: 2021-01-13
Czas trwania: 19:00
Koszt wstępu: bezpłatne

www.facebook.com/events/3757724057582444/ 

Trzecie spotkanie z cyklu, zatytułowane Filmowy projekt edukacyjny, na którym uczestnicy będą mogli rozwinąć kompetencje w zakresie prowadzenia projektów edukacyjnych inspirowanych filmem i wykorzystaniem filmu na różnych przedmiotach szkolnych oraz w ramach działań wychowawczych. Spotkanie poprowadzi Izabela Wyppich. Zapraszamy nauczycieli wszystkich etapów edukacji, edukatorów, bibliotekarzy, wychowawców świetlic!
Izabela Wyppich - nauczycielka wiedzy o kulturze, historii oraz historii sztuki w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Rudzie Śląskiej. Tutorka, entuzjastka technologii i nowoczesnych metod nauczania w edukacji. Autorka scenariuszy edukacyjnych, autorskich programów nauczania i warsztatów szkoleniowych. Współorganizatorka Dyskusyjnego Klubu Filmowego „KaFe In-ni” w Rudzie Śląskiej od lat zaangażowana w edukację artystyczną, filmową, medialną i globalną. Członkini grupy SuperBelfrzy RP.
Kluczowe informacje
 Webinarium odbędzie się 13 stycznia, w godz. 19:00–20:30.
 Udział w webinarium jest bezpłatny.
 Webinarium realizowane jest za pośrednictwem platformy Clickmeeting, obowiązuje ograniczenie do 100 miejsc! 

Tylko osoby zarejestrowane otrzymają zaświadczenie, komplet materiałów przygotowanych przez prowadzącego oraz będą mogły zadawać pytania za pośrednictwem chatu.
Zapisy: UWAGA! Limit miejsc na platformie Clickmeeting został osiągnięty! Dzięki otwartej dla wszystkich transmisji na żywo na fanpejdżu Filmoteki Szkolnej na Facebooku, udział w webinarium nadal jest możliwy. Następnego dnia nagranie webinarium opublikujemy na kanale YouTube Filmoteki Szkolnej. Zapraszamy!

Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnych spotkaniach, podczas których razem z zaproszonymi ekspertami, m. in. Kingą Dolatowską - Liderką Filmoteki Szkolnej w woj. zachodniopomorskim, Arkadiuszem Walczakiem - dyrektorem WCIES, dr Aleksandrą Szyller - pedagożką, trenerką porozmawiamy na następujące tematy:
Film jako źródło historyczne,
Filmoteka Szkolna w bibliotece,
Związki filmu i literatury,
Wykorzystanie filmu w edukacji wczesnoszkolnej.reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

4°C
5.14km/h
999hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama