reklama
reklama

Pisanie co środa

reklama
Pisanie co środa
Akumulator, Dom Kultury Kadr
Kiedy: 2021-01-13
Czas trwania: 19:00 - 21:00
Koszt wstępu: zapisy

www.facebook.com/events/203345001481436/ 

Aby zapisać się na zajęcia napisz na pisaniecosroda@gmail.com.

-------
Zajęcia są dla każdej osoby chcącej pisać, nie jest wymagane żadne doświadczenie. Tematyka zajęć jest przewidziana dla osób dorosłych.
Celem naszych spotkań jest doświadczenie pisania, rozkręcanie się w pisaniu i otwarcie na nowe formy ekspresji. Piszemy, czytamy, słuchamy tego, co inni napisali.
Uczymy się szukać interesujących rzeczy w sobie i w innych. Pozwalamy sobie na błędy i niedoskonałości. Piszemy o tym, co nas cieszy, boli i wkurza.
Na zajęciach nie robimy korekty tekstów, nie zdobędziemy też podręcznikowej wiedzy o technikach pisania. Będziemy spotykać się z literaturą i poznawać nowe idee, ale w centrum naszych zainteresowań jest pisanie spontaniczne i autentyczne dla każdego z nas.
Jesteśmy dla siebie nawzajem widownią. Uczymy się zderzać swoje świeże, nieredagowane jeszcze teksty ze spontaniczną reakcją słuchaczy. Uczymy się też odbioru tekstów - słuchania z zainteresowaniem, patrzenia na teksty pod różnym kątem, wychodzenia poza sztywne ramy oceny.
Zajęcia odbywają się co tydzień przez cały semestr. Grupa jest zawsze otwarta - można dołączyć w dowolną środę. Można przyjść raz, można przychodzić co tydzień albo raz na kilka tygodni. Każde spotkanie stanowi osobną całość i nie trzeba uczestniczyć w całym cyklu.
Gdzie: online, platforma zoom
Za ile: za darmo
Kontakt: pisaniecosroda@gmail.com

Zajęcia są wolne od przemocy seksistowskiej, rasistowskiej, klasistowskiej, LGBTQ-fobicznej, ale podczas zajęć bywa, że cytujemy w naszych tekstach te różne formy przemocy i je przetwarzamy, obśmiewamy, zwalczamy.


Moderatorka: Barbara Strojnowskareklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

3°C
3.6km/h
1000hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama