reklama
reklama

W wakacje blisko mamy

reklama
W wakacje blisko mamy
Dom Kultury Dorożkarnia
ul. Siekierkowska 28, Warszawa
Kiedy: 2020-08-05
Czas trwania: 18:00 - 20:30
Koszt wstępu: 10 zł

Zapraszamy wszystkie Mamy, które chcą przyjrzeć się swojemu macierzyństwu. Mają potrzebę porozmawiać o tym jak to jest być Mamą i są ciekawe tego, jak radzą sobie inne Mamy w codziennych i wyjątkowych sytuacjach…
Bycie Mamą to bardzo ważna rola w życiu Kobiety. Wszyscy wiemy, że wiąże się ono z szeregiem wspaniałych zdarzeń, ale także wymaga wiele wysiłku, czasu i wyrzeczeń.
Bez względu na to w jakim wieku jest Twoje dziecko lub dzieci, jakiej jest płci i jaki ma temperament, zawsze starasz się być blisko i pomagać mu jak tylko potrafisz najlepiej. To wielkie wyzwanie. Instynkt pozwala nam towarzyszyć naszym dzieciom zarówno w chwilach radości, świętowania sukcesów, jak i w momentach smutku i opłakiwania porażek…
Jesteśmy w tym wyjątkowe! Ale czy pamiętamy wypełniając swoje naturalne, macierzyńskie obowiązki o sobie? Czy nie zapomniałyśmy o tym, że szczęśliwa Matka, to szczęśliwe Dziecko? Jak zadbać o siebie? Jak być sobą? Jak to jest być i Kobietą i Matką jednocześnie?
Jeśli masz ochotę podzielić się z innymi Kobietami – Matkami swoimi przemyśleniami na ten temat, dołącz do nas. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś, co pozwoliłoby Ci poczuć się lepiej i pewniej w roli Mamy, dołącz do nas. Proponujemy cykl spotkań, podczas których porozmawiamy o tym, co nas nurtuje, zaciekawia i może wesprzeć w byciu Mamą.
Każde z czterech spotkań będzie poświęcone innemu zagadnieniu:
5 sierpnia 2020 – zajmiemy się tym, czym jest dla nas nasze macierzyństwo?
12 sierpnia 2020 – porozmawiamy o tym, jak możemy pomóc naszym dzieciom na różnych etapach ich rozwoju pamiętając o sobie?
19 sierpnia 2020 – omówimy to, na ile bycie Kobietą równa się byciu Mamą?
26 sierpnia 2020 – opowiemy sobie o tym, co robimy i co możemy zrobić, aby czuć się szczęśliwą, spełnioną Mamą?
Zajęcia odbywać się będą w każda sierpniową środę w Dorożkarni p godz. 18.00.
Cykl spotkań poprowadzi Kasia Radziszewska
– edukatorka w Dziale Animacji Domu Kultury Dorożkarnia, coach, trenerka rozwoju osobistego, liderka grup wsparcia w nurcie porozumienia bez przemocy (NVC), pasjonatka psychologii rozwoju człowieka, prywatnie Matka dorosłego syna.
Koszt: 10 zł/jedno spotkanie.

Uwaga, obowiązują zapisy!!. Można wziąć udział w całym cyklu lub w wybranym spotkaniu.
Zapisy: https://www.strefazajec.pl/course/index?q=Bisko+Mamy&q=Blisko+mamy

 reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

18°C
2.1km/h
1008hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama