reklama

Pisanie co środa online

reklama
Pisanie co środa online
Akumulator
Kiedy: 2020-06-03
Czas trwania: 19:00 – 21:00
Koszt wstępu: Bezpłatne

https://www.facebook.com/events/572932633425582/

Kontynuujemy zajęcia, które odbywają się co środa w warszawskim Domu Kultury Kadr, ale ze względu na ochronę zdrowia nas wszystkich - przenosimy je do internetu.

Robimy pisanie online przez aplikację zoom.us.
Żeby uczestniczyć w zajęciach trzeba napisać mail na adres pisaniecosroda@gmail.com
Zrobimy grupę do 20 osób.
Zajęcia są darmowe.

W trakcie zajęć piszemy teksty i je potem czytamy (chociaż zawsze można zrezygnować z czytania). Można pisać na komputerze ale można też pisać ręcznie. Traktujemy te spotkania jako pisarską gimnastykę - nie chodzi o to, żeby napisać wiekopomne dzieło, chodzi o rozćwiczenie umysłu. Jest to też okazja do poćwiczenia umiejętności uczestniczenia w telekonferencjach.

Zapraszam!

=====================
Opis zajęć w DKK:

Spotykamy się, żeby pisać i słuchać tego, co inni napisali. Znajdujemy słowa na rzeczy, które nas obchodzą i poruszają. Razem tworzymy przestrzeń inspirującą do pisania improwizowanego, eksperymentalnego i spontanicznego.

Nie musisz mieć umiejętności pisarskich ani doświadczenia. Nie trzeba nic ze sobą przynosić ani przygotowywać tekstów w domu. Nie musisz mieć nawet długopisu – jakiś się dla Ciebie znajdzie. Możesz przyjść raz, możesz wiele razy, możesz dołączyć później. Za każdym razem mierzymy się z nowym tematem – w nowej formie.

Wymieniamy się pomysłami, słowami, przetwarzamy nawzajem swoje teksty i patrzymy na nasze słowa z różnych perspektyw. Piszemy dla przyjemności i dla szukania własnego unikatowego głosu.

Zapraszamy wszystkich, którzy są ciekawi, jak to jest doświadczyć pisania.

Moderatorka: Barbara Strojnowskareklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

23°C
1km/h
1014hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama