reklama
reklama

Wietnam od kuchni: warsztaty kulinarne online

reklama
Wietnam od kuchni: warsztaty kulinarne online
CookUp Mokotów
Kiedy: 2020-05-26
Czas trwania: 19:00 - 20:30
Koszt wstępu: 19 zł

Warsztaty kuchni wietnamskiej to nie tylko okazja do poznania nowych, egzotycznych smaków, ale przede wszystkim spotkanie z tradycją i kulturą tego niezwykłego kraju. Będzie orientalnie, oryginalnie i smacznie. Zajęcia poprowadzi nasz ekspert od kuchni świata, podróżnik, kucharz – Piotr Bruś Klepacki.

Prowadzący opowie Wam m.in. o komponowaniu smaków w kuchni wietnamskiej. Poznacie tradycje i zwyczaje kulinarne Wietnamu oraz produkty, przyprawy czy zioła wykorzystywane w tamtejszej kuchni. Dowiecie się także, gdzie w Polsce kupować produkty do gotowania wietnamskich dań. Prowadzący pokaże Wam różnice pomiędzy dwoma różnymi ciastami do zawijania sajgonek oraz sposobie ich obróbki, a także omówi różne techniki smażenia.

W programie:

*Chrupiące sajgonki z klasycznym farszem na bazie warzyw, grzybów i tofu i wietnamskim sosem Nuoc Cham z wykorzystaniem dwóch rodzajów ciasta do sajgonek.

Spotkanie zakończy się sesją Q&A (pytań i odpowiedzi) z Piotrem Bruś-Klepackim.

Czas trwania: ok. 90-100 minut

Lista zakupów do gotowania dostępna do pobrania w formie pdf po zakupieniu biletu - należy kliknąć "Dołącz" w mailu z potwierdzeniem płatności i w "Poczekalni" pobrać listę produktów.

HARMONOGRAM

19:00 to 20:00: warsztaty kulinarne
20:00 to 20:30 sesja Q&A

Zapisy: https://cookup.clickmeeting.pl/wietnam-od-kuchni-warsztaty-kulinarne-online/register

Produkty potrzebne do gotowania można zakupić online za pośrednictwem sklepu internetowego https://sklep.kuchnieswiata.com.pl. Zakupy stacjonarne w Warszawie można zrobić w sklepie Azjatka przy ul. Marszałkowskiej 18. Proste, łatwo dostępne produkty tj. warzywa, owoce, czy zioła kupujcie - z zachowaniem wszelkich form ostrożności - w osiedlowych warzywniakach #kupujlokalnie. To teraz naprawdę bardzo ważne!reklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

18°C
5.7km/h
1017hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama

reklama