reklama
reklama

Medytacja Uzdrowienia Ran Miłości + Olejek Terapeutyczny

reklama
Medytacja Uzdrowienia Ran Miłości + Olejek Terapeutyczny
Szkoła nr 70
ul. Bruna 11, Warszawa
Kiedy: 2020-02-14
Czas trwania: 19:45 - 20:45
Koszt wstępu: 30 zł

MEDYTACJA UZDROWIENIA RAN MIŁOŚCI
+ terapeutyczny olejek eteryczny

Zapraszam Cię do doświadczenia niezwykłej medytacji, która działa cuda

Ta medytacja wytwarza delikatną lecz silną wibrację, która subtelnie uwalnia ból przeszłych relacji, które zostawiły ślad w sercu i psyche. Otwiera świadomość na transformację relacji. Każdy kolejny dzień tej medytacji przynosi doświadczenie coraz większego poczucia czystości w sercu i umyśle, dzięki którym uzdrawiamy nasze relacje.

Jeśli kiedykolwiek byłaś/eś zraniony i trzymasz ból przeszłych relacji gdzieś głęboko w swoim sercu, podaruj sobie uzdrowienie tych ran tą medytacją.
Przestaniesz tworzyć relacje toksyczne z poziomu lęku i zranienia, a zaczniesz tworzyć relacje z poziomu miłości, w których wzajemnie wzrastamy dzięki sobie :)

Wykorzystamy potężną moc kwantowej technologii Shabad Guru oraz olejku terapeutycznego BERGAMOTKI:

– uwalnia od: rozpaczy, beznadziei, osądzania siebie i niskiej samooceny, ograniczających wierzeń i stagnacji

– wzmacnia: akceptację siebie, miłość do siebie, optymizm, nadzieję, odwagę, by wyrażać siebie, poczucie pewności siebie, tworzy przepływ energii dla otwarcia się na bezwarunkową miłość

– działa uspokajająco, antydepresyjnie, antybakteryjnie, wspiera układ hormonalny, łagodzi niepokój, podnosi nastrój, usuwa pasożyty.

Olejki eteryczne klasy terapeutycznej są silnie skoncentrowanymi substancjami mającymi moc 70 razy większą niż rośliny, z których pochodzą. Mają bardzo wysoką częstotliwość wibracji. Ze względu na drobnocząsteczkową budowę, w sekundy przenikają do mózgu oraz wszystkich komórek ciała. Bardzo silnie oddziałują na wątrobę i zachodzący tam metabolizm, czyli cykl reakcji chemicznych, które zapewniają zdrowie i witalność. Dostosowująca się natura olejków eterycznych pozwala naszemu ciału wziąć to, czego potrzebuje i wykorzystać do zharmonizowania nas. Nadzwyczajne jest to, że olejki eteryczne mogą wpłynąć na wszystkie komórki naszego ciała w 20 minut! Mają nie tylko szlachetny zapach, ale z ogromną mocą oddziałują – podobnie jak Kundalini Yoga – na wszystkie poziomy naszego istnienia: ciało, umysł i ducha.
***

Warszawa, ul. Bruna 11, Szkoła 70, metro Pole Mokotowskie

14.02.2020, g. 19.45 - 20.45 - Medytacja Uzdrowienia Ran Miłości

Opłata: 30 zł gotówką / 1 wejście z karnetu 4-6-8 zajęć / dopłata do karnetu Open: 15 zł

Jeśli chcesz się lepiej przygotować do medytacji zapraszam na:
KUNDALINI YOGĘ NA WALENTYNKI: UZDROWIENIE RAN MIŁOŚCI o 18.30 - 19.45: https://www.facebook.com/events/1445542978957001/

Zabierz: wygodny strój do ćwiczeń, matę/koc, picie i otwartość na miłość :)
zapraszam bez rezerwacji

ZAPRASZAM DO DOŚWIADCZANIA
***

Basia Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, Warsztaty Prosperity, sesje uzdrawiania oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania „Meditative Healing”, www.adishakti.eureklama
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

8°C
5.1km/h
1015hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama
reklama
reklama