reklama

Kurs ilustracji książkowej

reklama
Kurs ilustracji książkowej
Sztukarnia
ul. Odolańska 60, Warszawa
Kiedy: 2019-10-18
Czas trwania: 17:30 - 20:30
Koszt wstępu: 1938 zł

Na kursie ilustracji książkowej poszukamy odpowiedzi na pytania: "Czym jest ilustracja?", "Czy zależy od ilustrowanego tekstu?", "Czy jest jego wizualnym dopełnieniem?". Poszukamy najlepszych narzędzi komunikacji z odbiorcą, tak by nie zaburzyć harmonii pomiędzy słowem a obrazem. Skorzystamy z wielu technik artystycznych: rysunku, grafiki, malarstwa. Poznane sposoby wypowiedzi artystycznej będziemy mieszać i łączyć, by uzyskać najpełniejszy i oryginalny artystyczny smak. Szukając swojego stylu, odwołamy się do dzieł wybitnych ilustratorów. Efektem działań będą szkicowniki wypełnione ilustracjami — indywidualną, oryginalną i emocjonalną syntezą słów w formę.
W programie m.in.:
-Bohater i pasek komiksowy
- Cykl ilustracji i okładka. (Zajęcia praktyczne: wykonujemy cykl ilustracji do wybranego wiersza, piosenki. Projektujemy okładkę)
- Ruch i muzyka w rysunku. Animacja poklatkowa.

***
Prowadząca:
Weronika Żurowska - ukończyła Akademię Sztuk Pięknych na Wydziale Grafiki w Warszawie i Ecole Supérieure des Arts Plastiques Saint Luc na Wydziale Komiksu w Brukseli. Na co dzień zajmuje się ilustracją i projektowaniem graficznym, uczy dzieci i dorosłych rysunku, malarstwa, komiksu i ilustracji.

------------------
Zrób prezent wybranej osobie i zamów u nas voucher na wybrany warsztat!
------------------
Zapisy na warsztat możliwe są przez naszą stronę www oraz telefonicznie: 692 870 303
Zapraszamy!
------------------
Organizujemy zajęcia dla szkół oraz warsztaty okolicznościowe dla firm.
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

9°C
5.7km/h
1015hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama