reklama

Koktajl na Szpilkach #3

reklama
Koktajl na Szpilkach #3
LOCAL na Mokotowie
ul. Sandomierska 13, Warszawa
Kiedy: 2019-09-11
Czas trwania: 19:00 - 23:00
Koszt wstępu: bezpłatne

Jesteśmy otwartą kobieca społecznością. Raz w miesiącu spotykamy się żeby "ugryźć" jakiś ciekawy temat, porozmawiać, wymienić się doświadczeniami.
Ubezpieczenia - zazwyczaj wkładam ten temat do szufladki "papierologia", której staram sie niepotrzebnie nie otwierać.
Kiedy przychodzi czas, aby się tym zająć szukam pomocy wśród przyjaciółek, znajomych z pracy, rodziny, po prostu kogoś, kto zajmie się tym za mnie i doprowadzi do etapu, w którym wystarczy, że złożę swój podpis na dokumencie (z którego i tak wiele nie rozumiem).

Masz tak samo? A może słyszysząc słowo "ubezpieczenia" zaczynasz ziewać? Albo wręcz przeciwnie - wpadasz w panikę, bo wiesz, że znowu tego nie załatwiłaś?

Spoko, ogarniemy to.

Kolejne spotkanie tylko dla kobiet poświęcamy właśnie ubezpieczeniom!
Naszym gościem będzie Dominika Dzieciątko, która w tym temacie czuje się jak ryba w wodzie i w sposób łatwy i przyjemny zapozna nas z meandrami świata polis.

Jeżeli tak jak my - nie masz pojęcia o co w tym chodzi, masz ochotę poszerzyć swoją wiedzę, albo po prostu spędzić czas z interesującymi kobietami na plotkach i wymianie doświadczeń przy dobrym koktajlu - zapraszamy!.
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

18°C
2.6km/h
1014hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM