reklama

Drzwi Otwarte Akademii Językowej dla Dzieci

reklama
Drzwi Otwarte Akademii Językowej dla Dzieci
Uczelnia Łazarskiego
ul. Świeradowska 43, Warszawa
Kiedy: 2019-09-11
Czas trwania: 18:00 - 19:30
Koszt wstępu: bezpłatne

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na Drzwi Otwarte Akademii Językowej dla Dzieci w drugą środę września – 11.09.2019. Spotkamy się o godzinie 18:00 w Uczelni Łazarskiego, w auli 36.

Co będzie się działo tego dnia?
• Przedstawimy Wam nasze lektorki i lektorów oraz resztę ekipy Akademii Językowej.
• Opowiemy o naszych tegorocznych kursach.
• Powspominamy nasze wakacyjne przygody z akcji „Wakacje z angielskim dla dzieci z sąsiedztwa” i obejrzymy filmik z jej zakończenia, czyli z Wielkiego Pikniku Rodzinnego.
• Zabierzemy Was na wycieczkę do niezwykłego Parku Yellowstone. Jakie kolory może mieć woda? Czy wg gejzera można nastawiać zegarek? Czy niedźwiedzie kradną kosze piknikowe, tak jak czynił to miś Yogi? O tym wszystkim opowie nam Tomasz Pracki, który właśnie wrócił z tego niesamowitego miejsca!
• Nasze lektorki zorganizują różne gry i zabawy językowe dla dzieci.
• Uroczy Ryś rozda dzieciom niespodzianki, a z chętnymi zrobi sobie fotkę. 
• Przygotujemy pyszny, słodki poczęstunek, a na dorosłych będzie czekała również kawa i herbata.
UWAGA! Drzwi Otwarte to świetna okazja do porozmawiania z lektorem i rozwiania wątpliwości dotyczących wyboru poziomu kursu! Tego dnia będziemy również możliwość zapisania się do grupy. Rejestracja na zajęcia jest możliwa również z domu pod linkiem https://akademia-jezykowa.lazarski.pl/.
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

18°C
2.6km/h
1014hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org
reklama


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM