reklama

Oczyszczalnia


Oczyszczalnia
Drama Way
ul. Chocimska 12/4, Warszawa
Kiedy: 2019-07-19
Czas trwania: 08:45 - 10:15
Koszt wstępu: 85-130 zł

Zapraszam na PIĄTKOWĄ OCZYSZCZALNIĘ - detoks ciała poprzez odstawienie stałego pożywienia i długą, poranną praktykę jogi i pracy z oddechem (pranayama)

Tego dnia wszystkie posiłki spożywamy w formie płynnej (polecam dzień na sokach warzywno-owocowych, które możecie zamówić w oczyszczalniowym pakiecie - pijemy świeże i pyszne soki od Natura Cold Press).
Oczyszczalnia może być miłą odmiana dla Twojego ciała, może być też nastrojeniem na cały weekend, zobacz, co Tobie da taki dzień.

KIEDY:
PIĄTEK 19.07
-> poranna dynamiczna praktyka - asany i techniki oddechowe ukierunkowane na detoks - 8:45 - 10:15 (1,5h)


ALE PO CO I DLACZEGO?
Jeśli obiło Wam się o uszy, że dobrze czasem dać organizmowi labę i zrobić sobie dzień na płynnej diecie, to dobrze Wam się obiło. Taki płynny dzień zaleca się nawet 1 x w tygodniu. Dzięki temu system trawienny, wszystkie organy odetchną i wyślą całą energię na oczyszczanie organizmu zamiast na trawienie (czasem mozolne, bo wrzucamy do brzuchów nie zawsze to co lekkostrawne i zdrowe).

Dzień na diecie płynnej nie oznacza dnia na kawie, nie oznacza też dnia o samej wodzie - oznacza po prostu, że tego dnia sięgamy po posiłku w formie płynnej - to mogą być owocowe i warzywne soki (jesteśmy w pełnej wiośnie, więc bez obaw można spędzić dzień na nieco wychładzających organizm sokach, ewentualnie zadbać o rozgrzewające napary - kora cynamonu, koper włoski, imbir, kardamon - to krótka lista rozgrzewających dodatków do ziołowych herbat), koktajle, mogą to być zmiksowane, pożywne zupy, bulion z warzyw i do tego napary ziołowe, woda, woda z cytryną.

Praktyka jogi wspomaga proces oczyszczania, sprzyja też zbliżeniu się do ciała, wyciszeniu - to jest dzień, w którym można przyjrzeć się światu, sobie, iść na masaż, spacer, spędzić spokojny, kojący wieczór. Wiem, że brzmi to jak niezła weekendowa sielanka, ale wierzę, że nawet jeśli spędzasz ten dzień w pracy, możesz mieć intencję spokoju, wyciszenia i łagodności we wszystkim co robisz.

W dniu oczyszczalni odstawiamy wszelkie używki - to raczej nie jest dzień na kofeinę (czyli kawa, czarna i zielona herbata - nie dziś) ani na alkohol, papierosy czy słodycze.

JAK TO DZIAŁA:
Zapisując się na Oczyszczalnię wchodzisz w niepisany deal ze samą/ym sobą, że dziś jest zdrowo i płynnie - ja (i grupa) Cię motywuję, ale nie pilnuję ;)

Oczyszczalnia to:
1. Poranna 1,5h praktyka dynamicznej jogi oczyszczającej organizm + pranajamy (praca z oddechem - pobudająca ciało i oczyszczająca)
2. Zestaw świeżych soków owocowo-warzywnych od Natura Cold Press
---> A) 6 soków na cały dzień
---> B) 3 soki (jeśli wiesz, że chcesz tego dnia też zjeść zupę, zrobić swoje własne soki czy koktajle i pełna dzienna dawka nie jest Ci potrzebna)

KOSZT:
Oczyszczalnia A:
poranna praktyka + zestaw 6 soków -> 130 zł

Oczyszczalnia B:
poranna praktyka + zestaw 3 soków -> 85 zł

Zapisy na Piątkową Oczyszczalnię zbieram do poprzedzającej ją środy, do g. 12:00 by zdążyć zamówić soki na piątek (zapisując się później możesz skorzystać z samej praktyki :)).

GDZIE:
DRAMA WAY, ul. Chocimska 12/4
Mokotów, dość blisko Placu Unii Lubelskiej, kilka minut od przystanku tramwajowego Rakowiecka.

Proszę o kontakt przez FB lub kom. 606977366 w celu rezerwacji miejsc. 

www.facebook.com/events/1355159344622496/
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

23°C
2.6km/h
1010hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM