reklama

Vinyl String Quartet


Vinyl String Quartet
ul. Rzymowskiego 32, Warszawa
Kiedy: 2019-07-20
Czas trwania: 21:00 - 22:30
Koszt wstępu: bezpłatne

Koncert w specjalnie na tę okazję zaaranżowanej, zielonej strefie Kadru. Popularne przeboje z dawnych lat i musicalowe standardy w wykonaniu kwartetu smyczkowego w składzie:

Katarzyna Gluza - skrzypce
Paulina Marcisz - skrzypce
Aleksandra Jarosińska - altowka
Marzena Masłowska - wiolonczela

Program:
Dziecko Rosmary (K. Komeda)
New York, New York (J. Kander)
07 zgłoś się (W. Korcz)
It don’t mean a thing (D. Ellington)
Cheek to Cheek (I. Berlin)
Someone to Watch Over Me (G. Gershwin)
Summertime (G. Gershwin)
I’ve Got You Under My Skin (C. Porter)
The Girl from Ipanema (A. C. Jobim)
James Bond Theme (From the movie “Dr No”) (J. Barry)
Take Five (P. Desmond)
Blue Moon ( R. Rodgers)
Don't Get Around Much Anymore (D. Ellington)

Vinyl String Quartet - jest to kwartet smyczkowy działający na rynku od 2010 r. Zespół na swoim koncie ma nagranie muzyki do filmów: „Dzień dobry, kocham Cię”, „Porady na zdrady”, „Pech to nie grzech”, zwiastuna filmowego „Kler”, spektaklu „Porwanie Sabinek” warszawskiego Teatru Kamienica. Kwartet uczestniczył w nagraniach płyt: „Nowe pokolenie 14/44” pod patronatem Polskiego Radia, „Koncert Niepodległości” produkcji Jacka Wiejskiego - Górskiego/Fundacji Dziedzictwa Rzeczypospolitej.
Ich sukcesy to udział w: premierach V sezonu serialu HBO „Gra o Tron” i filmu fabularnego „Wyklęty”, programie Petersburski Music Show, teledysku O. S. T. R. feat.: Martyna Budnik Sołowianiuk, gdzie został wykonany utwór promujący film „Historia Roja”. Kwartet współpracuje z wrocławskim zespołem electro – Melika. Pod koniec roku 2019 będzie miał swoją premierę najnowszy film Jana Komasy, w którym będziemy mogli podziwiać kunszt wykonawczy zespołu. Kwartet był odpowiedzialny za oprawę muzyczną tegorocznej Gali Kryształowe Zwierciadła 2019.

wstęp wolny 

www.facebook.com/events/403592473579637/
reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

25°C
2.6km/h
1010hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM