reklama

W KRĘGU MAM


W KRĘGU MAM
Pełna Miarka
ul.Pilicka 26, Warszawa
Kiedy: 2019-04-15
Czas trwania: 10:30 - 12:30
Koszt wstępu: 470 zł

URODZIŁAŚ DZIECKO…

Pierwsze, drugie, a może kolejne. Być może w nowej sytuacji, oprócz radości z macierzyństwa, doświadczasz szeregu rozmaitych emocji, czasem trudnych. Zastanawiasz się, czy to co Cię spotyka, czy sposób w jaki przeżywasz zmianę jest „normalny”, to tak właśnie ma być? A może zwyczajnie szukasz towarzystwa kobiet, wymiany doświadczeń?

Te spotkania są dla Ciebie!

Tu w kobiecym kręgu, będziemy doświadczać mocy i radości, którą daje spotkanie z drugim człowiekiem. Będziemy dawać i otrzymywać wsparcie. Będziemy rozmawiać, dzielić się doświadczeniami w życzliwym gronie, w atmosferze akceptacji. Będziemy odkrywać siebie na nowo.

Na spotkania zapraszamy mamy wraz z dziećmi do 10 miesiąca życia. Żadne krzyki nam nie straszne!

Cykl składa się z dziesięciu spotkań. Każde z nich rozpoczniemy od rozmowy na tematy dla Was ważne, aktualne.

GDZIE:
Pełna Miarka
Warszawa Mokotów
ul. Pilicka 26
Przy stacji Metra Wierzbno

KIEDY:
Przez 10 kolejnych poniedziałków, w godzinach 10.30-12.30

START:
11 lutego 2019 r.

KOSZT:
480 PLN cały cykl

w celu rezerwacji miejsca w grupie, prosimy o wpłatę zaliczki wysokości 180 zł tytułem: „zaliczka za grupę w kręgu mam” na konto:

PEŁNA MIARKA Rafał Dymek
Pilicka 26, Warszawa
nr konta: 14 1050 1025 1000 0092 0772 9881

Jeśli grupa (min. 8 osób) nie zbierze się do 04 lutego, zaliczka zostanie zwrócona na Państwa konta.

Grupę prowadzą:
Aneta Kolanecka i Maria Dymek Grupę prowadzimy według metody i pod superwizją Fundacji Sto Pociech. Dzieci do 10 m. ż. biorą udział w zajęciach razem z mamami. Zapewniamy kawę/herbatę, poczęstunek, przestrzeń do zabawy dla dzieci.

ZAPISY:
Aby zarezerwować sobie miejsce w grupie należy wypełnić formularz: http://www.wkregumam.pl/formularz-zapisu/

Opinie uczestniczek poprzednich edycji grupy W Kręgu Mam:

"Mnie te zajęcia otworzyły na przemyślenia, ale i pomogły uporządkować pewne sprawy, jak chociażby trudny poród, gdzie mogłam zwyczajnie o tym opowiedzieć od początku do końca i wiedziałam, że zostanę wysłuchana i zrozumiana. Dały mi naprawdę mile spędzony czas, „przewietrzony umysł”, bycie „w danej chwili tu i teraz” bo moje myśli nie krążyły wokół niezałatwionych spraw w domu czy sterty prasowania.Każda Mama znajdzie na pewno na tych spotkaniach coś dla siebie a dzielenie tego czasu z innymi Mamami daje siłę, wsparcie, ale i pozastawia na przyszłość też pewne skutki uboczne – przyjaźnie :)"

fot.: Magdalena Mitek-Zamęcka  


reklama

Kalendarz

Prognoza pogody

14°C
5.1km/h
1023hPa
Dane pogodowe dostarcza openweathermap.org


Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej do czego służą i jak nimi zarządzać. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na ich używanie. ROZUMIEM